| ray_1368 a întrebat:

Daca prezervativul ar ramane inauntru vaginului.cam jumatate si cu capatul in afara, fara ca in el sa fie sperma, doar lichid preejaculator, este vreo posibilitate sa raman insarcinata? L'am scos repede si nu cred ca avea cum sa ajunga lichidu in vagin...in plus...trebuie sa imi vine menstruatia zilele acestea, deci nu sunt in perioada fertila

2 răspunsuri:
| stapanullumii a răspuns:

Clar. NU. nu are cum. insa nu poti fi niciodata sigur/sigura

| afrodita3333 a răspuns:

Asteapsa sa vezi daca iti vine ciclu si o sa iti dai seama atunci daca a intrat sau nu sperma in vagin.