| anonim_4396 a întrebat:

Sall. Am intrebare care n ar trebui sa ma macine, dar sunt prea paranoica atunci cand vine vorba de sex. Am facut dragoste cu prietenul meu( de fiecare data am folosit prezervativul). Si chiar si asa, il pun sa ejaculeze afara. -_-. Doar ca ultima data, prezervativul s-a rulat pana la jumatate cand m-am ridicat ( fara sperma in el). Ce posibilitate este sa raman insarcinata? Menstruatia trebuie sa vina undeva pe 22. Thx.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar ca esti paranoica. Numai sex nu e ala cand stai cu gandul doar la altceva in afara de sex. Mi-e mila de voi.

| Donnadevil a răspuns (pentru darrio2007):

Ihm... Interesant. N am nevoie de mila ta. ☀

| darrio2007 a răspuns (pentru Donnadevil):

Nici nu trebuie. Doar lui D-zeu ii poate fi mila de unii ca voi.

| GdX a răspuns:

Doamnee, cati ani ai domnisoara? 10 ani? Cum sa ramai insarcinata? Pune mana si citeste despre toate treburile astea. Voi astia de 15 ani va f*** ca iepurii fara sa va documentati.

| corbulalbrosu a răspuns:

Gandirea care genereaza frica/teama maladiva, paranoida cu privire la posibilitatea de a se naste o sarcina din neant se datoreaza atat lipsei de informare corecta exacta, dar mai ales lipsei celor mai elementare cunostinte privind procreerea. Ceea ce practici tu cu prietenul tau se poate numi orice sau oricum, insa nu si sex veritabil reconfortant din moment ce il obligi ca el sa se opreasca/sa intrerupa sexul inainte de a ajunge la ejaculare si satisfactie, asa cum ar fi absolut normal sa se intample prin folosirea prezervativului. Este o practica "inumana" la ce este supus bietul om si de compatimit. Din nimic NU se poate naste altceva decat tot...NIMIC. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Niciuna.