| Andreeastefi21 a întrebat:

Daca prietenul meu si-a "frecat" penisul de vaginul meu, fara sa penetreze sau sa ejaculeze, este posibila o sarcina? Mentionez ca nu eram in perioada fertilă.

Răspuns Câştigător
| Madalin0404 a răspuns:

Nu e posibila sarcina poti sta linistita nu are cum

| Andreeastefi21 explică (pentru Madalin0404):

Chiar sunt neliniștită!

| Madalin0404 a răspuns (pentru Andreeastefi21):

Nu ai de ce sa fi daca nu a bagat penisul nu ai cum sa ramai insarcinata

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca joaca sexuala a fost intretinuta intr-o zi care NU apartine de zile PERIOADEI FERTILE a actualului ciclu menstrual, rezulta ca in momentul respectiv chiar daca sperma ar fi ajuns in vagin. In cazul mentionat ar fi fost cu totul IMPOSIBIL ca sarcina sa se poata forma. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Logic ca nu.

| Andreeastefi21 explică:

Nu cred ca acest comentariu își are rostul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeastefi21):

Dacă nu ai fi proastă ai vedea rostul lui. Întrebarea ta e jalnică. Numai una de 12 ani ar putea să pună așa întrebare

| Siny36 a răspuns:

Nu mai fi nelinistita...clar va iesi ceva copil negru. Pup!