| mcrenma a întrebat:

Daca prietenul nu vrea sa iti spuna unde invata ce concluzie ati trage de aici? Eu am aflat pana la urma si cand l-am intrebat dc nu mi-a spus a zis "nu conteaza"
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| →s ♥ ą← a răspuns:

1 Ori ii este rusine acolo unde invata el
2 Este cu o alta fata acolo si nu vrea sa afli
3 E orgolios ( punctu 1)
4 Poate ca nu conteaza pentru el asa mult relatia
5 Poate ascunde ceva
Scz nu am vrut sa par rautacioasa, insa mi se pare ciudat sa nu'ti spuna nu stiu dcthinking eh o sa afli tu intr'o zi de ce face el asa! Succes si ai grija:-ss Te pup ai grija:X:*!

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Sunt trei variante :
1. nu conteaza pentru tine
2. nu conteaza pentru el
3.nu conteaza in general ...sau daca. thinking

| bluesky a răspuns:

Ori nu merge la scoala, ori e la SAM sau ceva de genul, unde merg cei mai putin dotati intelectual!
Dar am o nelamurire, cum poate fi prietenul tau cand tu nu sti mai nimic de el?
Oricum e treaba voastra happy Bye!

| ShineMe a răspuns:

Ori ii e rusine de locul in care invata ori nu sumte nevoia sa impartaseasca acel loc cu alta lume.

| cocolina a răspuns:

Hm...initial as crede ca Nu invata... iar apoithinking ca ma insalabig grin

| bogdand a răspuns:

Probabil ii e rusine de locul unde invata.
Cine stie ce are.
Poate are pe cineva acolo si nu vrea sa te duci peste el.

| floryn92 a răspuns:

Daca vroia sa fie cu adevarat prietenul tau, nu prea avea voie sa tina nici macar probleme personale, secret fata de tine, dar apoi locul unde invata.
In situatia de fata, dupa parerea mea, nu ar trebui sa ii acorzi sansa de a se culca cu tine si eventual daca ai avea cu cine sa il inlocuiesti, fa o schimbare in viata ta (asemenea lucruri nu se tin secret)

| alessiaS a răspuns:

Poate tu esti la o scoala mai buna si e rusinat sau ceva de genul inniciun caz nu te inseala ...parerea mea. :*