| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a întrebat:

Daca sunt indiferenta... pot atrage un baiat?

Răspuns Câştigător
| Delyutssa a răspuns:

La mine faza cu indiferenta a mers tot timpul.Cu baiatul cu care eram indiferenta il atrageam mai mult, iar cu baiatul cu care nu eram indiferenta,.era el.Deci parerea mea, cu indiferenta si rabdarea treci marea.Atat de adevarat, acum depinde, dar la mine tot timpul a mers cu indiferenta!

12 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna in unele cazuri da depinde de baiathappy

poti sa il si indepartezi cu indiferenta tatongue

bafta

| DorelSudoru a răspuns:

Nu! nu poti

| crissnebb83 a răspuns:

Nop nu ai sa faci decat sa il indepartezi si sa te urasca, iar in mom in care ai sa-i arati interes te va face sa platesti

| FaraNume_7993 a răspuns:

Nu potisad
pa-pa

| NYCUXXL a răspuns:

Si indiferenta are o limita dar in majoritatea cazurilor e cu folos.Totul este sa poti duce indiferenta pina la un punct in asa fel incit sa nu risti ca baiatul respectiv sa-ti devina mai indiferent el tie dicit te asteptai tu sa-ti fie.Iti doresc succes dar in acelasi timp icearca sa previi un pic situatia pa.

| Mya_9774 a răspuns:

Eu zic ca poti dar nu sa fii indiferenta la infinit...sa fii cu masura...sa nu-i arati ca faci ca el, sa nuil kutzi u mereu prima, sa nu-i arati iubirea zi de zi dar cu limita pentru ca indiferenta doare cel mai mult.Bafta!:*

| daniela_9291 a răspuns:

Crede-ma am incercat timp de 2 ani cu un tip...nu a mers acum ma uraste mai multx(

| мяaρѕмσкє a răspuns:

Depinde ce caracter are el!

| aleee_7098 a răspuns:

Normal ca nu. Indiferenta doare cel mai tare draga mea, acum depinde si de caracterul lui, dar nu uita fi indiferenta cu masura.Indeparteazal doar putin ca sa te doreasca, apoi vezi u ce se intampla smug.

Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eu zic, ca daca esti indiferenta, dar in mod placut, asta insemnand, sa nu vb asa cu sictir fata de acel baiat, sal respingi cu cuvinte dragute, si intr-un fel prin felul de a te purta cu cei din jur in preajma lui, daca te place, o sal atragi cu aceasta indiferenta, insa daca iti place si tie, nu ezita sa ii arati macar un pic ca il placi.pentru ca altfel o sa renunte, va crede ca nul interesezi, sper ca am fost de folos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, sa nu faci asta pentru ca indifernta DOARE si mai tarziu o sa devina razbunarewinking!

| hitmann a răspuns:

Nici sa nu te gandesti. un zambet timid ceva.mai merge:X