| sanfrancisco a întrebat:

Pentru fete: indiferenta unui baiat va atrage?

Răspuns Câştigător
| lextim a răspuns:

In cazul meu de exemplu, nu. Din contra. Ma simt respinsa si il resping si eu. Chiar si daca sunt eu interesata de tipul respectiv, in momentul cand vad ca acesta este indiferent imi pierd tot interesul. Eu nu sunt in stare niciodata sa fac primul pas ( ca multe fete ), iar cand un baiat este indiferent am impresia ca nu are rost sa-mi bat capul sau ca nici nu stie ca exist, asa ca imi iau gandul de la el. Majoritatea fetelor le aud spunand ( cum zic si eu de altfel), ceva de genul ''daca era interesat de mine ma baga in seama sau ceva''. Succes.

12 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu,nu ma atrage indiferenta unui baiat. Daca la randu-mi e atras de mine, e logic sa o arate, nu sa jucam jocuri de doi lei.

| blackangel95 a răspuns:

Nu ma atrage de loc, urasc indiferenta...din caza asta am renuntat la baiatul pe care il iubeamsad

| LoveDee03 a răspuns:

Nu prea,ne face sa ne gandim ca nu ii pasa,asa ca mai bine nu ne amestecam,acum depinde de fata, dar in general fetele vor un baiat amuzant:X, succes!

| sanfrancisco explică (pentru LoveDee03):

Dar dacae amuzant si indiferent?

| LoveDee03 a răspuns (pentru sanfrancisco):

Mie nu mi se pare interesant baiatul indiferent,nu merita osteneala pentru cineva care nu iti da nici un pic de atentie, nu e rau sa fii indiferent dar cu cine trebuie, succes!

| CloseToYou a răspuns:

Depinde,uneori este incitant baiatul acela cu un aer,, misterios''.Dar de obicei o fata este atrasa de un baiat care ii arata ca este interesat de ea.Deci,daca iti place de o fata,mai bine ii zambesti, vorbesti cu ea, o ajuti decat sa te prefaci ca nu o vezi.Ai putea parea mai interesant la inceput si fata sa fie intrigata si sa incerce sa-ti atraga atentia.Dar daca continui prea mult atunci o sa creada ca tu chiar nu o placi...hee hee

| xJustxAxKidx a răspuns:

Daca baiatul este indiferent...nu o sa`si gaseasca prietena fete de astazi vor baietii care sa le tina in brate si chestii romantice...nu indiferenta(...)Ask sfatul meu nu fii indiferent k ai s-a cam plangi dupa fete si nu ar fi prea bine pentru reputatia care nu o/o ai, depinde de tine acum schimbate si vei avea noroc la fete frumos

| Piinkyy a răspuns:

In niciun caz! pur si simplu mie imi da impresia ca nu ii pasa si din acel moment nu imi atrage atentia:p

| sanfrancisco explică:

Puteti sa puneti si varsta. poate voi sunteti nesigure pe voi.

| AngellenDoll a răspuns:

Nup de loc

| answers4you a răspuns:

Pai asta inseamna ori k nu e interesat, ori e prea timid si se preface doar k e indiferent in felul acesta ascunzandu-se sub o masca. Pe mine una nu ma atrage deloc.

| maryy020 a răspuns:

Nu prea.