| anonim_4396 a întrebat:

Daca toti baietii din clasa voastra ar fi obsedati sexual si ar da palme la fund tuturor fetelor, CE ATI FACE?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Le-as respinge fiecare gest de neanderthal si poate si o palma sa invete ca nu se face.

| Razvan a răspuns:

I-as bateraised eyebrows
Si l-as chema si pe Dexter sa ma ajuteraised eyebrows

| Malvina24 a răspuns:

Nu le-as da importanta! astepfel de baieti sunt aia imaturi(si cei de la mine din clasa faceau asta dar prin clasa a -4-a ) acum nu mai fac asta!

| Aia cu cap mare a răspuns:

M-as intoarce si le-as da la toti pe rand cate doua palme.(ca daca le dau una zic ca ii din dragoste idiotii)
Da nu cred ca ar indrazni vreunu sa ma Atinga, ca i-as rupe manalaughingserioslaughing

| Te besk a răspuns:

Si eu patesc de multe ori asa, mana pe fundulet, tragele cate o palma, sa vor linisti dupa aia!

| →s ♥ ą← a răspuns:

Esti cumva in clasa cu minerolling on the floor? In ce cl esti? Serios acum...park zici de colegii mei doamneeelaughing dai draq de prostioh go on imaturii naibi

| duDu_8774 a răspuns:

La mine in clasa sunt vreo 3 baieti care nu fac gesturi de asta de badaran!
Eu :X mu ma laud si inca 2 sau 3 nu stiu exact.
De ce nu dau! E simpu pentru ca acel fund poate este al alt cuiva si crezi ca acea fata nu este rusinata de gestul facut de tine. ba da dupa parerea mea...
By3 (parerea mae de baiet cuminte laughing))) )

| funnygirl a răspuns:

Am si eu asa ceva in clasa si cand vin la mine ii plesnesc

| luvieere a răspuns:

Hmmm... interesantă întrebare thinking Deci, eu fiind băiat, dacă toţi ar face asta, păăăi... cred că m-aş implica şi eu să văd ce-i aşa de interesant big grin

| juniper a răspuns:

Le-am da si noi palme, dar la fata.

| Mihaiii a răspuns:

La mine in clasa e altfel... Am cativa baietii obsedati sexual ( eu nu sunt unul dintre ei... ). Ma rog, m-am mai jucat si eu asa cu fetele, dar nu se suparau, doar ne jucam.

Si de ce am zis ca la mine in clasa e altfel? Pentru ca am in clasa vreo 3-4 pitipoance care ne pipaie toata ziua pe unde apuca oh go on. Cred ca fetele alea ar fi in stare sa vina in curu gol la scoala, la cat de c*rve au ajuns... oh go on

Deci sunt si fete obsedate sexual, nu doar baieti straight face

| Fury a răspuns:

Cand baietii imi dau la fund le dau o palma cu stil sau eventual le dau o "bucata" asta insemannd un bobarnac peste capatana

| anonim_3132 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai, dar cand aveam vreo 13-14 ani asa imi faceau si mie baietiibig grin
deci nu te speria ca o sa se lase de meserie cu timpul daca nu le dai atentie si nu le permitzi nu o sa mai incerce.
Asa e varstabig grin
ciao>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti sunt asa in scoala generala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la mine in clasa is asa (sunt in a 4-a ) badarani ce poti sa zici(iar unu vb numai de sex e obsedat(si are doar 10 ani (tampit dus cu pluta