| mvcxzghjjhgfdsjhgf a întrebat:

De ce baietii dau palme fetelor la fund? sau le ating Chiar e enervant... Vreau raspunsuri de la baieti

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De mitocani ce sunt unii, iar voi fetele nu ar trebui sa le permite ti asa ceva, nu vă mai îmbracati si voi provocator, că mai mult îi ațîțați.

| mvcxzghjjhgfdsjhgf explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu personal nu permit. lovesc inapoi baiatul dar nu am ce face ei tot asa continua

| corbulalbrosu a răspuns:

Este un mod de manifestare tipica unor puberi sau adolescenti frustrati, imaturi si necivilizati prin care spera/incearca sa atraga atentia asupra existentei lor de catre fetele care ii ignora pe buna dreptate. big grin

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ca sa creasca laughing, va plangeti mereu de funduri plate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se simt atrași de acea fata, vrea sa se bage in seama cu ea.

| mvcxzghjjhgfdsjhgf explică (pentru anonim_4396):

De obicei nu atingeti doar o fata dar mai multe... vrei sa zici ca de toate fetele sunteti atrasi

| Xelon a răspuns:

Cei care fac asta sunt niște frustrați care nu pot sa cucerească o fata vorbind cu ea civilizat și atunci în prostia lor, cred ca asta e modul prin care o poate impresiona.

| noink a răspuns:

E chiar un gest de prost gust.

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Așa suntem obișnuiți, nu ne putem abține

| A02Sniper a răspuns:

Ca sa simtim si noi ceva, majoritatea fac asta sa se bage-n seama, unii sa arate ca sunt smecheri, dar ei 2 bani nu fac.

| xKoko22 a răspuns:

Mie mi se pare porcos si nu a-si face asta cuiva

| norbylovesyou a răspuns:

Ca sa fie ei masculii alfa!

| scufitaverde a răspuns:

Daca is porci... baga-ti o caramida ceva in pantaloni sau un buton din ala cu electrosocuri sa vezi daca mai are vre-unu curaj sa se "bage in seama"