| paulalove a întrebat:

Daca un baiat cu prietena se da la o fata ea ce ar trebui sa faca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi in momentul cand s-a dat la tine deja a inselat-o pe prietena luihappy Acum depinde de tine. Dar de ce ai vrea sa stai cu cineva care a inselat deja?

11 răspunsuri:
| MrSoapte a răspuns:

Cine este "ea"?!?! Ea = prietena baiatului, sau fata la care se da?

| paulalove explică (pentru MrSoapte):

Ea este fata la care el se da

| danimotenel a răspuns:

Gangbang

Răspuns utilizator avertizat
| The1smartiest a răspuns:

Sa il paraseasca, simplu

| împartezâmbete a răspuns:

Sa il refuze daca stie ca el este intro relatie, logic nu? ce se intampla cu lumea asta? cati ani aveti voi
'?

| paulalove explică (pentru împartezâmbete):

Eu am 13 si un baiat de 14 se da la mine si stiu sigur ca are prietena...

| lavinutsa a răspuns:

Sa ii spune ''goodbye''

| iuli29 a răspuns:

Sa faca ce simte. Dar nu este bine sa te bagi in relatialor indiferent de ce ar zice el

| Miresmel a răspuns:

In 3 merge relatia mai bine

| kidabah a răspuns:

Sa-l refuze categoric amintind-ui ca are prietena.Iar tipa daca s-ar gandii mai bine si-ar da seama ca nici ei nu i-ar convenii sa fie inselata!