| miruna013 a întrebat:

Daca un baiat(face 17 in sept) m-a sarutat azi de nenumarate ori la strand de nu mai stiam cum sa scap de el, m-a condus acasa, ma tinea de mana...si noi nu ne-am mai vazut de 2 anilaughing(eu am 14) inseamna ca tine mult la mine sau e doar ceva obsedatsad sunt destul de confuza in momentul de fata... voi ce credeti? oare tine cu adevarat la mine? a si nu ne-am spus nici vorbe gen:"te iubesc", totusi azi e prima zi de "relatie" desi nici nu stiu daca suntem intr-o relatielaughingajutati-ma plshee hee

Răspuns Câştigător
| florg78 a răspuns:

Oo treceti prin cea mai frumoasa perioada.e un un inceput frumos insa daca si tu il placi incercati sa o luati incet etapa cu etapa.nu-i permite mai mult decat e cazul.baieti in general le o ia hormonii razna si vor si mai mult ai grija sa nu accepti sa intreaca limita, in rest distrativa, incercati sa comunicati sa va cunoasteti unul pe altul cum nu ati mai facut-o pina acum

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

De tine ii place pentru ca daca tear crede o urata nici de mana nu tear fi luat. insa ai grija sa nu fi doar o distractie l strand.

| bia0000 a răspuns:

Esti sigura ca nu vrea sa profite de tine? el e la varsta la care vrea ceva mai mult decat "tinutul de manute", mi se pare ciudat comportamentul lui dar daca tu nu i-ai pus stop si ii raspundeai si tu la saruturi asta-i alta treaba
totusi s-ar putea ca el sa o fi luat ca o simpla distractie in lipsa de altceva (fara suparare)

| emiitzzy a răspuns:

Poatechiar tine la tine mult dar ai grija ca nu cumva sa faca toate astea doar ca sa te aduca in patul lui sant si baieti deastiaoh go on si in plus se vede din ce ai scris ca si tu simnti ceva pentru el pentru ca daca nuh nu-l lasa-i sa te sarute de atatea orii si sa te tina de mana adica puteai frumos sa refuzi sau sal eviti cumvathinking decii lasa lucrurile sa decurga de la sine si daca nu vrea doar atata si intr-adevar tine la tine inseamna ca o sa aveti o relastie frumoasa impreuna dah totusi ca sa stii si uh daca santeti impreuna sau nuh.ai putea sa vb cu elhappy saa i spui ceea ce simntii si vei aflaa atunci de la el cum sta treaba daca esti asa de,, in ceata" sper sa fiti fericiti>big grin

| miruna013 explică:

Suntem oficial impreuna:Xam vb mai multe detalii...ms mult de ajutorwinking

| miruna013 explică:

Ce naiba nu pot sa dau fundita, pentru ca nu apare nimica in dreapta sad o sa incerc mai incolo

| Georgiana_5221 a răspuns:

Inseamna ca te place foarte mult si da aveti faptul ca v-ati sarutat si v-ati tinut de mana nu e suficient.Dar nu ai zis daca si tu il placi daca da spune-i si vei vedea ca va fi mai bine.