| penelopecruz a întrebat:

totul a inceput la un majorat acum cateva saptamanii cu un baiat pe care il plac dar simt ca trebuie sa fiu aproape de el oarecum...la majorat ne-am sarutat, ne-am mangaiat si am stat imbratisati, am petrecut momente frumoase cu el desi eu am inceput cand am mers la el, l-am sarutat asta a fost inainte de gesturi. apoi ne-am mai vazut pentru ca eu faceam practica la magazinul lui..tot asa ne sarutam si vorbeam multe, ne intelegem asa de bine, nu stiu daca el ma place cu adevarat oare, acum 2 zile am fost la suc cu mai multi amici dea nostri, el cand a ajuns ca avenit dupa mine,m-a sarutat pe obraz apoi si-a tras un scaun langa mine,el nu vorbea cu prieteni doar cu mine happy ma tinea mereu de mana,eu chiar mi-am tras mana sa vad daca observa,el mereu ma lua de mana inapoi,imi punem picioarele peste ale lui si povesteam parca eram doar noi, apoi eu am zis ca plec el a zis ca vine cu mine, noi ne-am mai oprit pe o banca pana pe la vreo 1 noaptea, tot am vorbit si ne sarutam, a venit vorba ca eu ii sunt foarte draga tatalui meu am zis ceva de genul "eu sunt fetita draga" si el a zis ca sunt si fetita lui draga... apoi ma condus acasa si acum mai vb pe net ba chiar el incepe conversatia, il las pe el, e putin ciudat ca am fost si colegi de clasa de pe a 5 pana pe a 8, voi ce credeti despre mine si el oare simte ceva pentru mine? mereu cand ma vede imi zambeste imi vine sa-l mananc pareri sincere funda va pup

Răspuns Câştigător
| ♀ кɨđµ°♀ a răspuns:

Este evident ca te place.Mai sigur ar fi sa vorbesti chiar tu cu el sincer si sa il intrebi daca simte ceva pentru tine sau este doar o joaca?
Eu sincer iti spun ca baiatul chiar te place, iar daca era mai timid i-a fost teama sa iti spuna asa ca te-a lasat pe tine sa il abordezi.Este greu de crezut ca mai sunt si baietii din acestia, but anyway. Sper sa iti prinda bine sfatul meu si sa fiti fericiti>big grin

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

E normal că te place, acum vezi ce vrea de la tine.

Să ai grijă de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te pupa toata ziua si te tine de mana e clar ca te place.

| Piratul10 a răspuns:

Eu cred ca si el te place mult.
Si sper sa fiti fericiti.