| Laurretta a întrebat:

Daca un baiat face sex cu prezervativ mai e virgin?

Răspuns Câştigător
| Agentulx a răspuns:

Normal ca nu. Chestia cu prezervativul nu conteaza, dupa primul contact sexual nu mai esti virgin.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai e

| Crisu a răspuns:

Nu. Si cu si fara, tot se dezvirgineaza.

| Pitic a răspuns:

Nu! nu mai e virgin!

Funda?

| mdany a răspuns:

Daca un baiat face sex indiferent daca este sau nu protejat clar ca nu mai este virgin.

| Emma a răspuns:

Nu!
Nu mai esti virgin atunci cand ai primul contact sexual, nu conteaza daca a fost protejatwinking

xOxo

| Kidd ♡ a răspuns:

Nu mai este.

| StillLoveU a răspuns:

laughing) laughing) mama dar c intrebare stupida.
mai o data c ai avut contact normal ca nu mai esti virgin cu sau fara prezervativ.

| Printzess a răspuns:

Pai daca nu s-a dezvirginat inainte fara inseamna ca mai e

| Talibanu_8711 a răspuns:

Minte ma pe altu tu ala la 10 ani si degetu' mic era mai mare decat p**a ta. Si la intrebarea ta raspusul este : Nulaughing esti si logic dezvirginarea are loc dupa primul contact sexual!

| DarlYnG a răspuns:

Nup...virgin e atunci cand nu a facut s***... existenta prezervativului nu schimba nimic

| ganton a răspuns:

Poti foarte bine si sa nu faci sex si sa zici ca nu mai esti virgin. N-ai dupa ce sa iti dai seama la baieti...

| Raluu01 a răspuns:

rolling on the floor
Logic ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! eu nu sunt virgin de la 10 ani nu mint