| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Am o intrebare?
Daca un baiat face sex cu prezervativ mereu si niciodata fara inseamna ca e inca virgin? Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| DaniAdrian a răspuns:

Odata ce un baiat si-a introdus penisul in vaginul fetei nu mai e virign indiferant daca are prezervativ sau nu.

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu. Primul contact sexual dezvirgineaza absolut intotdeauna, indiferent daca este sau nu protejat. Inseamna doar ca nu a luat boli cu transmitere sexuala, atata tot.

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu.

| Roxana121 a răspuns:

Nu

| bObby123 a răspuns:

Un contact sexual cu sau fara prezervativ e tot sex. deci fata nu mai e virgina, si inca o chestie. degeaba himenul nu e rupt. adica fizic sa zic asa fata e virgina daca face sex oral si alan la greu!

| Vix999 a răspuns:

Chiar daca fiziologic nu s-a rupt ata, nu mai este virgin. Virginitatea se incheie in momentul unui act sexual indiferent cum e facut. Si daca tine 1 minut si nu penetreaza decat de cateva ori, tot sex se numeste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti doresti baieti virgini? big grin Multi baieti chiar daca nu au facut-o niciodata cu o femeie nu mai sunt virgini de la cat au pus faianta prin baie.
Referitor la fete, UNELE au himenul elastic, dar nu e elastic de chiloti! Daca TOATE erau asa... ce bine era big grin.

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Pai depinde practic nu dar daca nu i s-a rupt ata...cam e.tongue

| Eusiatat01 a răspuns (pentru Bambicuochiiverzi):

Nu are nici o legatura ata cu virginitatea. Sunt baieti carora le place extrem de mult sexul, si tot nu au ata rupta. Deci ata nu e un semn al virginitatii. Nu este "egala" cu himenul.

| Bambicuochiiverzi a răspuns (pentru Eusiatat01):

Pai da si la fete himenul se poate intinde ca si ata la baiat nu neaparat sa se rupa dar totusi

Răspuns utilizator avertizat
| Fax a răspuns:

Nu e virgin, e doar destept

| Parizzianu a răspuns:

Teoretic da practic nu!

| Eusiatat01 a răspuns:

De la primul contact sexual, cu sau fara prezervativ, automat baiatul nu mai este virgin.