| GaraKita a întrebat:

Daca un baiat isi da drumul in mine si eu sunt tot baiat. Ce se intampla?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

O să-i placă. Și cu siguranță o să mai vrea...

| Andreeush a răspuns:

Nu se întâmplă nimic, stai liniștit că nu ai uter pentru a rămâne însărcinat.

| Sofer a răspuns:

O sa scoti lapte din fund, nimic altceva.

| ywar a răspuns:

Inseamna ca esti homo. Si homo e o alegere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă sunteţi ambii sănătoşi, nu puteţi păţi altceva decât să vă placă sau să nu vă placă.

| Cduncfujndf a răspuns:

Nu se întâmplă nimic.

| Ale5184 a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic dar fa-o protejat. Boli tot poti sa iei

| Ralena a răspuns:

Depinde ce credinta ai happy. Ai grija, ca daca ramai insarfcinat, va trebui sa nasti prin cezariana si vei afecta negativ psihicul copilului big grin. Daca esti suficient de imatur sa pui o astfel de intrebare, poate nu esti suficient de matur sa iei o astfel de decizie.