| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat se masturbeaza in baie si cad cateva picaturi de sperma pe colacul wc-ului dupa care neglijeaza sa-i stearga sau nu-i observa si dup-aia vine sora lui sau mama lui si se aseaza pe wc, cat de mari sunt sansele ca sora sau mama baiatului sa ramana insarcinate de acesta?hee hee

Răspuns Câştigător
Alte răspunsuri
45 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Esti penibila. ti s-a mai spus asta?thinking

Alte răspunsuri
| kaylla a răspuns:

Sansele ca una din ele sa ramana insarcinate sunt de una la 100 de milioane sau poate mai mici! Stai linistit ca nu ai de ce sa-ti faci griji! Dar data viitoare ai grija sa stergi urmele! Succes!

Alte răspunsuri
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
In niciun caz nu poate ramane insarcinata, deoarece numai dupa un contact sexual ramaneau sanse.In plus, cand te mastubezi sau ejaculezi iese sperma "moarta" ceea ce nu contribuie la a ramane insarcinata.

Sper ca te-am ajutat happy

| IMC90 a răspuns:

Sigur, pot ramane gravide... dar tot trebuie sa existe un penis intre capacul veceului si vagin laughing

evident ca nu, unele se chinuie ani sa ramana gravide si nu reusesc... ca sa ramai gravida TREBUIE SA INTRETII RELATII SEXUALE NEPROTEJATE.

Alte răspunsuri
| BDorin a răspuns:

Nu o sa se intample nimic. O fata/femeie ca sa ramana gravida trebuie sa faca sex...pentru ca spermatozoizii nu o sa urce de pe capacu wcºului ...pana in INTERIOR.
Iar cat despre tine incearca sa te masturbezi in camera ta, sau fa-ti o prietena.

Alte răspunsuri
| AndreIT97 a răspuns:

Nu cred...

Alte răspunsuri
| larysa69 a răspuns:

Nu este nici o sansa pentru ca spermatozoizi trebuie sa patrunda in interiorul vaginului asa ca nu-ti mai fa griji

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru larysa69):

Ai perfecta dreptate

| DomnisoaraLove a răspuns:

Buna VanCheez!happy,daca ai lasat pe capacul wc-ului,nu sunt sanse mari deoarece,nu au cum sa intre in vagin,doar introduse cu buna intentie, eventual doar sa se aseze in ele...
S-ar putea daca le ia pe mana si se masturbeaza si ele apoi(bine inteles daca o fac),dar totusi nu prea cred.
Cand o sa le vada probabil le vor sterge cu un servetel.
Nu te ingrijora!, si daca o sa ramana nu vor stii cum si cand, asa ca e ok pentru tine, dar 90%nu ai de ce sa te temi.kiss BYe!

| heisenberg a răspuns:

Sanse mult prea mici, incearca altfel!

| oNaDy a răspuns:

rolling on the floor Ce tare a fost asta laughing

Alte răspunsuri
Răspuns utilizator avertizat
| YoSiAtat a răspuns:

Ce nebun mai esti! rolling on the floor Ma amuza total situatia asta a ta. Oricum e imposibil ca una din ele chiar daca pun mana pe picatura de sperma si apoi se masuturbeaza sa ramana insarcinata. Chiar daca spermatozoizii ar intra in vagin le e imposibil sa ajunga acolo unde trebuie sa faca fecundatia. De ce spun asta? Pentru ca si atunci cand doua persoane fac sex si ejacularea are loc in vagin sunt milioane de spermatozoizi dar nu ajung la ovar/oval(sau cum s-o chema) doar foarte putini care reusesc sa faca fecundatia. Asa ca nu crede ca spermatozoizii din picaturile tale de sperma sunt niste luptatori laughing si o sa ajunga pana la fecundare. happy Asa ca nu-ti mai face grijiwinking

| cevacumva a răspuns:

Nu se poate ...

Alte răspunsuri
| danyfear a răspuns:

Cred ca intrebarea nu ar merita raspuns,dar cred ca a fost pusa pentru a ne mai destinde
ca atare o sa comentez si eu aceasta situatie
am vazut ca nimeni nu s-a gandit cum isi fac nevoile cele din familia lui vancheez,anume, pai cum sa se atniga cu p***a de colac? ele se urineaza pe el? sau in gaura si nu are de-a face cu sperma dupe colac.
acolo isi pun picioarele respectivele, pentru ca banuiesc ca ele nu-s atat de incuiate precum ``cavalerul`` familie...nu?

| andrauta a răspuns:

Ba sunt sanse sa se intample daca ai atins sperma,si sigur a intrat si in vagin ceva sunt sanse sa ramai nu mari da sunt,daca mama ta e la menopauza nu sunt sanse, daca nu ti-a venit ciclu nu poti sa ramai, oricum mai bine fa un test de precautiewinking.

Alte răspunsuri