| ayran a întrebat:

Buna dimineata, TPU. Acum 2 seri m-am masturbat in baie, iar din neatentie au cazut 2 picaturi de sperma in cada. Intrebarea mea este: Poate ramane sora mea sau mama mea insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pune mana si spala, ca-i rusinos si scarbos sa imprastii sperma peste tot in baie si sa calci prin ea, sau sa pui mainile pe acolo.
Tu te-ai spalat pe maini dupa masturbare, s-au le-ai bagat in gura la micul dejun?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doamne, apără si păzeste!

| Hyperion7 a răspuns:

Nu,nicio treabă.
Sperma se "dezactivează" la un moment dat și spermatoizii mor, fiindcă la contact cu oxigenul, sperma se degradează și mai mult de atât, apa omoară și ea, la rândul ei, spermatozoizii.
Deci șansele de a lăsa pe cineva însărcinat sunt de 0%.
Și ca o mica paranteza, de asta consider eu că e necesară educația sexuală. Poate că unora nu le convine, dar asemenea aberații apar din cauza dezinformării tinerilor.Suntem mai preocupați să fim religioși decât sa ne educam copiii din punct de vedere sexual.E bine sa fii și credincios, însă trebuie si copilul să știe ce-l așteaptă.
Da in fine, am pățit ca vorba aia "tara arde și babele se piaptănă" happy

| sammie a răspuns:

In concluzie, cred ca nici nu ti s-a intamplat chestia asta si esti doar un copilas de 12 ani. In contact cu aerul aceasta " moare " cum s-ar zice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, deoarece sperma in contact cu aerul sau apa devine inactiva si moare. Ce varsta ai?

| Miruna333 a răspuns:

Daca faceai asta la mare, ramaneai cu un mostenitor de la fiecare femeie de pe plaja

| Andreeeeaaq a răspuns:

Esti tembel omule.

| Andreeeeaaq a răspuns:

Ai probleme mintale?