| Adryana98 a întrebat:

Daca un baiat se uita la o fata de fiecare data cand o vede inseamna ca o place? adica daca se uita numai la ea chiar si cand e cu alta fata...si uneori mai trage cu ochiul sau se uita, se intoarce si iar se uita si iar se intoarce...o place? Si daca se intoarce dupa ea, o place?

7 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Prea concreta chestia!
Te place nu-ti mai fa probleme!

| Primo a răspuns:

Eu zic ca da e un semn si asta s idaca u esti fata de la avatar nu vad ce nu iar place esti draguta happy incearca sa intri mai mult in vb cu el

| NuMaContrazice a răspuns:

Daaa...o place categoric, sau cel putin o simpatizeaza sau fata e foarte frumoasa si normal ca-i i-a ochii laughing

Răspuns utilizator avertizat
| tpuforyou a răspuns:

Iti poti da si singura seama de acest lucru! laughing

| P1x3lMD a răspuns:

Desigur..parca nu ar fi clar.

| viki16 a răspuns:

Da funda?