| larisa222001 a întrebat:

Hey imi place de un coleg din clasa iar el trage cu ochiul la mine si cand iese afara isi intoarce capul si se uita la mine ce inseamna asta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| CiocolataCuOreo a răspuns:

Da, e posibil orice. Daca un baiat se uita mult la o fata sigur poate ii place de ea. Deci ai noroc acel baiat te place, dar trebuie sa iti dai si tu seama. Sau mergi la el fara prieteni si stati numai voi 2 si il intrebi daca ii place de tine. Deci sunteti indragostiti reciproc, ce asta e de bine. Ma bucur sa te informez! Mult succes cu acel baiat :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu vrea sa fie prins in timp ce mai trage cu ochiul la tine. Probabil te admira si el... acum pana si in autobuz se mai intampla sa iti intalnesti privirea cu cineva, iar acel cineva sa se uite repede in alta parte

| larisa222001 explică:

Da el se uita destul de mult.E posibil sa ma placa?