| IuliutzàThà a întrebat:

Daca un baiat se uita non stop la tine inseamna ca il atragi?

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

Nu doar cal atragi, ci i vine sa dea cu capul de pereti, ca i rusine sa-ti zica care e situatia. mai bine se multumeste, sa-si bucure ochii de la distanta.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te place.

| elasexygagica a răspuns:

Te vrea in patul luilove struck

| oanard174 a răspuns:

Probabil.

| oanard174 a răspuns:

Probabil.daca nu l-ai atrage n-ar avea de ce sa se mai uite.nimeni nu priveste un om insistent daca nu ar avea ce vedea la pers respectiva.

| Foartesecret a răspuns:

Pai depinde.Ai grija la aspectul asta "a se uita" e posibil sa te inseli si sa se uite doar prin tine.Adica sa se uite in mod continuu fara sa se intereseze. Fii atenta si daca chiar observi ca se uita insistent atunci.Mda e posibil sa-l atragi.Depinde si in ce relatii de rpietenie suntetibig grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles si poate chiar mai mult.

| IuliutzàThà explică:

Mi s-a intamplat asta saptamana trecuta am fost in tabara la munte si am cunoscut un baiat, el se uita intruna la mine si apoi am inceput si eu dupa ceva vreme mi-am dat seama ca-l plac si i-am spus chesia asta. Apoi s-a indepartat putin... Credeti ca mai am sanse in fata lui?

| metaldark2327 a răspuns:

Daca esti sigura ca se uita insistent la tine,inseamna ca ceva ia atras atentia asupra ta, cel mai probabil te place straight face, normal ca ai sanse, si inca mari, incearca si ai sa vezica va iesi ceva frumos.