| anonim_4396 a întrebat:

Cum atragi un baiat sa faca sex cu tine?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Mori dupa asa ceva? Mai intreb, vrei sa faci sex sau dragoste? Cum poti sa faci ceva, mai ales "sex" fara sa ai nuciun sentiment, daca este asa, pur si simplu desfa-ti picioarele, nu se va gasi un baiat ci o gramada sa-si descarce...Scuze mii pentru duritate, sau ai pus intrebarea de "sanchi"?

15 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Imbata-l apoi seduce-l...garantat nu va spune nuhee hee. N-ai vz si u in filme?

Shin
| Shin a răspuns:

Ii spui va vrei sa faci sex cu el si probabil o va face happy
Shin.

| ioanaa a răspuns:

De obicei nu trebuie sa ii atragi. ii poti da cateva "semnale", sa il saruti mai pasional si chiar sa-l inviti undeva, unde sa fiti mai. apropiati. Nu cred ca va refuza.

| Wtf9000 a răspuns:

Depinde. Daca esti fata o sa fie usor, insa daca esti baiat... o sa fie mai greu. laughing

| allube a răspuns:

Crezi ca asta e greu? Ii spui pur si simplu, as vrea sa-l vad pe ala care refuza, doar daca esti urata din cale-afara in rest nu vad un motiv sa nu accepte.

| Adelina_5610 a răspuns:

laughing of sexul asta... pai uite. din cate stiu eu baietii se gandesc mult la sex asa ca nu vad unde e problema... ii spui ca vrei sa faci sex cu el si atatlaughing

| Ja_Rule a răspuns:

Cea mai simpla modalitate este sai bagi mana la scula si o sasi dea seama ce vrea fata.happy atunci totul depinde de tine tongue o sati cada la picioare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei... incepe el nu mai trebuie sa il atragi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma indragostesc de el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci la el ii spui usor sa-ri pe el si-l saruti pasionant si apoi pui mana pe sula si gata incepe treaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi si voi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il saruti pasional, te ingragostejti de el apoi in pui la incercare intr-o partida de sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e obsedat de tine spune-i simplu sa faca daca nu invita-l la tine acasa si incearca sal "atragi"

| andreidinamo47 a răspuns:

Ma uit peste unele raspunsuri si ma intreb:chir credeti ca toti baieti sunt la fel? poate mai sunt unii si cu sentimente care nu doresc doar atat de la o fata...intr-adevar...maj.fetelor din ziua de azi asta merita...sa le _____si sa le lasi balta...MAJORITATEA...

| andreidinamo47 a răspuns:

...auzi si la elena "pur si simplu desfa-ti picioarele, nu se va gasi un baiat ci o gramada sa-si descarce..."dar ce? chiar crezi ca toti baieti sunt la fel...sa iti spun o nuoutate... te inseli...si sa iti mai spun inca ceva... voi fetele sunteti mult mai perverse si mai viclene decat noi baieti...