| Roxidd19 a întrebat:

Daca un baiat te uita insistent la tine, iti zambeste, se uita in ochii tai cand cineva vorbeste de dragoste/sarut/frumusete si se comporta frumos cu tine inseamna ca te place? asa mi se intampla mie si el stie ca-l plac dar imi e rusine sa-l intreb daca ma place sau daca ar vrea sa stea cu mine... sad ce credeti? ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| LittleAngel_7794 a răspuns:

Buna!

Mai mult ca sigur te place,te simpatizeaza,dar nu cred ca este "indragostit",ar fi prea repede, dar daca te va cunoaste mai bine si va veti apropia atunci ii vei da o mana de ajutor pentru a se indragosti de tine. Daca ar fi "indragostit" nu ti-ar zambi si nu ar fi atat de sigur pe el.El ar vrea a fie indragostit, dar nu poate deoarece nu-i dai ocazia sa te cunoasca!

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Probabil ca da,dupa ce mi-ai spus tu, da, da toate semnele ca te place.Raspunsul il sti doar tu, Trebuie doar sa analizezi putin comportamentul lui si iti vei da seama singura.

Răspuns utilizator avertizat
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai, parerea mea, ca lucrurile evidente n-ar trebui sa le intrebi. Tu ai dedus singura ca te iubeste. Inseamna ca e evident.

| andrutzza_7901 a răspuns:

Da:X fundita?

| XAzazelX a răspuns:

Pentru cei mai multi asta inseamna ca te iubeste...tu incearcati norocul si vorbeste cu el