| raluseu a întrebat:

Daca un baiat care stie ca il plac se uita la mine si zambeste si se mai si inroseste cand se uita inseamna ca ma place si el?(el nu vorbeste cu mine)

Răspuns Câştigător
| VGC a răspuns:

Da.Am avut o problema asemanatoare, un baiat tot se uita la mine si cand ma intalneam cu el pe strada si ma intreba ce fac se inrosea tot si pe mess nici nu ma baga in seama.si pana la urma mi-a zis ca ma iubeste
Deci te iubeste si el.

4 răspunsuri:
| ExpertoTpu a răspuns:

Daca nu vorbeste el cu tine, vorbeste tu cu el, se poate sa simta ceva happy

| raluseu explică (pentru ExpertoTpu):

Bn dar daca eu nu pot doar pentru ca atunci cand vreau sa vorbesc cu el nu pot pentru ca ma emotionez?

| oOoKimikochanOoO a răspuns:

Ori este timid, ori îi place de tine.eu ţiaşi sugera sa îl întrebi, sau daca ţie ruşine sa rogi pe cineva sa o facă! succccessss! pup! funda?

| raluseu explică (pentru oOoKimikochanOoO):

Bn dar daca el i-a spus unui prieten de-a lui care e in clasa cu mine ca ma crede urata? Dar sincera sa fiu nu cred asta pentru ca se uita intr un mod special la mine.