| unaboona a întrebat:

Daca un contact din lista mea de messenger imi apare offline si daca pun la yahooinvisibledetector apare online asta inseamna ca m-a sters din lista lui? cum imi pot da seama daca cineva ma sters

6 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

In unele cazuri inseamna ca ti-a dat ignore din lista, dar unele detectoare yahoo, mai au si unele erori deci este posibil ca acel tip, sa fie offline, sau invizibil iar detectorul sa il arate online.
Dar, daca vezi tipul acela offline de mai multa vreme, inseamna ca te-a sters din lista lui.

| Rebecca a răspuns:

Inseamna ca pe tine te are pe permanent invisible, sau da, te'a sters.

| Emma a răspuns:

Asta sau te-a dat p invhappy
Adica a facut asta ca u sa nu vezi cand intra pe messsad
Nu poti sa-ti dai seama dupa o anumita caracteristica
poti doar banui
Exact cum am facut eu acum
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu te-a sters ti-a dat sa iti apra tie ca este pe invizibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie de exemplu imi apare ca e offline si am intrebat pe acea persoana daca m-a pus pe invizibil sau ceva si a zis ca nu.eu cred ca e ceva eroare de la yahoo.am patit cu cateva idiurisad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a dat pe invizibil