| unaboona a întrebat:

Daca un contact din lista mea de messenger imi apare offline si daca pun la yahooinvisibledetector apare online asta inseamna ca m-a sters din lista lui? cum imi pot da seama daca cineva ma sters...

3 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Păi, nu este chiar aşa de greu, dar iţi voi explica, dacă vrei să afli dacă cineva ţi. a dat ignor, faci în urmatorul fel.
Dacă ştii că persoana respectivă este online sau imvisible, poţi căuta pe www.imvisible.ro să vezi dacă este online sau offline.
Ca să vezi dacă ţi. a dat ignor, intri pe el, şi dai la IMviroment, pe banda de sus, => See All IMviroment => Yahoo Tools => Doodle, şi dacă persoana respectivă ţi. a dat ignor iţi va scrie acolo "waiting for you biddy to load Doodle", iar dacă nu ţi. a dat ignor, te va lăsa să desenezi, poţi desena.

| Mihaitsa22 a răspuns:

Daca la invisible detector iti apare online dar in lista offline inseamna ca ti-a dat ignorestraight face

| Cristi_2562 a răspuns:

De ce vorbiti prostii? Daca nu stiti sa explicati, mai bine nu explicati!, unaboona exista trei posibilitati fie ti-a dat ignore fie ti-a dat offline sau a dat la tot grupul offline.