| zuzu_4658 a întrebat:

Daca un tip se uita dupa tine, intreaba pe alti de tine.si tie iti zice daca ai prieten si vorbeste mereu adica aduce vorba de prietenul meu? Asta ce inseamna ca ma place sau? Si cand stai de vorba cu el si i spui ca-l placi el sa itit zic ca nu se poate nimic intre noi, dar din vorbele lui reiese ca si ar vrea cevabig grin Voi ce credetibig grin? mersi:*

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil nu te cunoaste suficient de bine. Vrea sa faca asta fara sa fie nevoit sa se implice intr-o relatie. Crede ca relatia acesta este imposibila pentru ca voi sunteti diferiti.

| Simonaa5 a răspuns:

Pererea mea e ca te place. Dar nu te tine dupa el, ca dupa o sa iti auzi fel de fel de vorbe de la " lumea " care nu prea are ce face.Lasa-i timp, daca acum nu face primul. Mai asteapta putin daca nu cand o sa incepi sa il cunosti mai bine incearca sa faci tu primul pas happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur vrea pentru o noapte si daca nu ii place gata. iar daca ii place e posibil sa vra o relatie mai lunga. cel putin asa cred eu. pup

| Aammy a răspuns:

E cam complicat! Sincer, nu m-as baga in asta! Pai el vrea ceva dar inca nu stie ce... poate doar asa de "A fi cu tine ". Tu decizi ce sa faci! Oricum nu e de binee cu el!happy