| AndreeaZM a întrebat:

Daca v-ati da voi seama ca va place o fata...Cum v-ati comporta cu aceea fata? V-ati face ca nu va dati seama ca la tipa ii place de voi? sau? Va rog sa ma ajutati!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nas face nimic, ori imi zice ca ma place sau plec si dupa aia plange dupa mine ca nu a avut taria sa-mi zica verde in fata ce a avut pe suflet. laughing

| neutrino a răspuns:

Spune te rog, direct, ce problema ai tu, este mult mai simplu.

| Andrada0025 a răspuns:

Cu siguranta un baiat cand te place iti acorda foarte multa atentie, e grijuliu, iti vorbeste dulce, te alinta si incearca sa-ti faca pe plac, ii da foarte multa importanta(uneori te sufoca).
Iti dai seama si singura. Daca inca nu ti-a zis nimic, ca ar stii ca-l placi, spune-i tu asta! El este cea mai sigura sursa, daca inca nu ti-a dat de banuit si nu ti-a amintit de lucruri de genul acesta, ori nu te place, ori nu stie cum sa-ti spuna.
Asa ca, daca-l placi si-l cunosti de mai mult timp nu ezita sa-i spui! Macar vei fi convinsa de ce simte si nu va mai trebui sa te consumi!
Bafta!

| GreenH a răspuns:

Acum depinde daca si tu o placi pe ea, daca nu o placi fa-i semne ca nu esti interesat(a) sa nu-i ranesti sentimentele iar daca o indragesti si tu atunci zi si tu ei ca o placi numai fi asa timid.
Sper ca te-am ajutat big grin

| Laura3001 a răspuns:

Daca iti place si tie ar trebui sa ii arati ca si tu o placi si sti ca si ea simte la fel, si daca nu o placi. nu ar trebui sa ii arati pentru ca o fata se simte post in astfel de momente happy