| anazoe4ever a întrebat:

Cum va dati seama daca un baiat va place?

Răspuns Câştigător
| YqLmX a răspuns:

Prin gesturi, priviri si comportament!
funda?

5 răspunsuri:
| Pedala a răspuns:

I se vede telefonul prin pantalonihappy

| DraPraaHaarp a răspuns:

Uite iti daun sfat! i`ai id vb cu ea afla daca sh ea te place, invit`o la un suc.de asteahappy

Si cand o intrebi daca vrea sa fie cu tine nu o intrebi gen:o punem de o combinatie? sau vrei sa te combini cu mine sau vrei sa fii cu mine? NU

TOTAL GRESIT
intreab`o frumoshappygen:vrei sa avem o relatie? sau ceva in gen.nu chestii de alea ca sunt plictisitoare sh de prost gusthappy

thx:*

| DraPraaHaarp a răspuns:

Scz pentru raspuns dar am incurcat intrebarilelaughing

| Nasu a răspuns:

Eu ma iau cu ele in gura vorbesc urat happy le injur ma bat cu ele daca trebuie ma fac badaran tzaran prosti si dinasatea si le dau pastila

bine ma ca esti tu desteapta da ce sa fac daca eu am crescut cu bunici ca nu am mama nu am tata am crescut in cort pe malu muresului cand aude astea dispera si iar ma iau cu ele in gura si dupa 20 30 min de cearta incep cu dragalasitu sa vezi cum cad ca si mustele in plasa happy bine asta canda m chef de glume si dupa aia pastila cea mare AM PRIETENA DE 2 ANI WAAAA HAHAHAHAHAHHAHAAHA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un baiat te place face tot posibilul sa stea langa tine sau sa te respinga depinde de baiat