| Mimoza a întrebat:

Daca vrei sa faci mai multe numere cand faci dragoste trebuie sa schimbi prezervativu la fiecare numar? sau cand termini tot?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bineînțeles! Un număr = ejaculare. Crezi că ar fi posibil să continui actul sexual, după ce partenerul a ejaculat în prezervativ?
Baftă!

| XK a răspuns:

Iti dai seama ca la ultimul numar este prezervativul full de sperma?laughing inoti in propria sperma rolling on the floor

| InnaiiSa a răspuns:

Pai cam dawinking ca pana termini tu tot se duce naibi un singur prezervativ dar na acum n.o sa faci mai mult de 4-5 nr ca doar nu se termina lumea intr.o singura noapte. happy

| arte74 a răspuns:

Nu il schimbi, pui altul peste si tot asa. aaa si 4/5 numere pe noapte e putin, nu merita sa te apuci doar pentru atat