| meryy11 a întrebat:

Dati-mi catev motive pentru a vorbi cu un baiat adica subiecte de vorbit va rog!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce masina are, cate conturi, ce vila are, cheesti normale

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pune intrebarea daca exista baiatul cu care sa vorbesti sau intrebi doar asa in general.Subiectele discutiei pot fi extrem de diverse/variate, si asta depinde de preocuparile tale/voastre si gradul de cultura generala. Daca doresti mai multe idei ma poti cauta pe Id -ul misubacsi

| OnuOnulică a răspuns:

Intai trebuie sa te interesezi tu de la prieteni lui cel mai probabil ce il intereseaza si ce ii place sa vorbeasca. Apoi o sa fie usor sa gasesti cateva subiecte.

| neutrino a răspuns:

De obicei vorbim cu cineva numai daca avem ce: nu ne bagam asa ca musca-n lapte, numai de dragul de a vorbi, pe motiv ca asa este cool. Daca totusi tii neaparat, povesteste-i despre interesanta ta viata. Va fi incantat sa te asculte.

| grab a răspuns:

Daca ii place sportu, masinile, femeile si ce vicii are. unde a fost astavara si unde se duce in vacanta de iarna.

| HeadShoot32 a răspuns:

Scoala, merge cel mai bine (profesori, colegi, scoala la care esti), dupa ce face el in timpul liber, gasesti subiecte in comun asa si multe alte lucruri. Doar trebuie sa vezi ce e in jurul tau si al lui, asa o sa gasesti subiecte de discutat cu el.

| calingeo13 a răspuns:

Socializeaza orice cu el.
Găsiți-va cheesti in comun.
Daca el simte ceva pentru tine va fi bine ori cum.