| DrTrxTr115 a întrebat:

dati-mi si mie niste subiecte de vorba cu o fata (prietena) pentru ca am vorbit cu ea cred ca tot ce se poate vorbi, si am epuizat toate subiectele, ma puteti ajuta? puppy dog eyes FUNDA!

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Spune-i cat de frumoasa e, spune-i ca e mai frumoasa decat toate colegele ei, cea mai frumoasa din scoala, decat ce vedete ii plac ei (daca e adevarat), oricum fa-i complimente, spune ce-ti place la ea si spne-i de toate daca te vede pe tine vorbaret ii va veni si ei cheful Intreab-o de jocurile pe care le place, Barfiti-va cunostintele de pe facebook si intreab-o ce face!

| mont a răspuns:

Despre muzica, moda, pasiuni comune, vedete, calatorii, scoala, vacante, filme.

| ROG a răspuns:

Si ce iti mai face catelul? Are o catelusa?
Asa suntem noi doi! sau vezi tu