| Anonima283 a întrebat:

Dau fundă.Am fost la baie și am observat pe hârtia igienică sânge? Ce poate fi? Și sângerările cauzate de sarcina extrauterină cum se manifestă?

Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Bună. Dacă ai făcut atâtea teste de sarcină şi au ieşit negative nu cred că este vorba de o sarcină extrauterină.
Cel mai bine ar fi să consulți un medic, acesta îți v-a spune cu exactitate ce ai. Însanatoşire grabnică.

8 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Ai o fixatie cu atatea sarcini extrauterine.

| SG1995 a răspuns:

Sângerări anale? Astea pot fi consecința unei fisurări de tip anal. Ai făcut sex anal?

| PersonajFictiv a răspuns:

Mergi la medic cum ai ocazia, e cel mai bun lucru pe care il poti face.

http://www.pcfarm.ro/articol.php?id=797

Poti sa ai o hemoragie interna,sa ai probleme cu niste vase de sange,am avut si eu de la excesul de advil (contine ibuprofen,e un medicamen pentru dureri,pe mine ma durea capul/urechea des),mi-a dat niste medicamente si mi-a trecut,nu am avut complicatii,de asta iti zic,cu cat vezi ce ai si tratezi mai repede cu atat scapi de complicatii, deci : lasa totul deoparte si merg ACUM la medic iar de iti e imposibil mergi in cel mai scurt timp posibil.
Nu iti fie frica, nu te mananca, hai, fuguta.
Nu lasa sa se transforme in ceva grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că este vorba de menstruație

| Anonima283 explică (pentru anonim_4396):

Menstruatia mi-a trecut acum cateva zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu o să fii ca tipa din 4, 3, 2...

| Anonima283 explică:

Nu am facut. Fisurile anale de ce apar?

| Anonima283 explică:

Am luat si pastila de a doua zi...acum doua luni. Nu poate fi din cauza ei?