| Gabriella_1938 a întrebat:

Dau funda. Cum sa il fac sa vorbeasca cu mine? Imi place de el dar el nu vrea/nu poate sa vorbeasca cu mine deoarece prietenii lui ii spun multe chestii despre mine si. cand vorbeste cu mine ne luam la misto si ne tachinam... (desi ma priveste si imi zambeste in ore)
Intr-o zi mi-a cerut o tigara si nu stiu cum m-am scapat si i-am spus ca e frumos... a zambit dar nu a zis nimica.
Ce sa fac ca sa comunicam? fundita

Răspuns Câştigător
| Ramonika_8897 a răspuns:

Stiu e ff greu in stiuatile astea... dar cred ca am mai multe variante

a)Sa observi ce ii place si te faci ca si tie iti place tot acel lucru sa vorbiti despre acel lucru si apoi iti va da detalii despre el veti fi maintai prieteni si dupa aia ubitzi

b)Poti sa ii zicica vrei sa vb cu el si iidai un pupic si fugi

c)Ii narturisesti asta in fata si il intrebi dakael are eacleasi sentmente pentru tine big grinbig grinbig grinbig grin
Sper sa-ti fie de folos ...Bafta!

4 răspunsuri:
| 202 a răspuns:

Depinde ce. i place si lui! fate prietena cu elwinking
nu din prima gagikca iubitawinking

| Addddda a răspuns:

Pai daca ai idu` sau daca nu spune`i fata in fata ca tot ce zic prietenii lui nu e adevarat si ca sunt doar inventii (daca e asa) si sa nu creada totu` din juru lui pentru. ca prima data ar fi bine sa te cunoasca pe tine cum esti de fapt in interior nu parerea altora sa ii fie de ajuns happy si apoi vezi tu. ceva sporturi daca practica ceva ce i`ar face plcere sa vorbeasca despre trupe thinking tot felul` succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combortate firesc si fi tu insuti nu esi in evidenta cu altceva.
un om daca te place, te place pentru cea ce esti tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti scoti un winows ca sa poti vorbi cu calculatorul