| ALEXANDRA1356 a întrebat:

Ma place. il plac. Dar nici unul nu facem primul pas.
El este foarte nebunatic. rade foarte muult. si ne face si pe noi ceilalti sa radem.
Mi-au spus toti prietenii lui ca ma place. Dar cand m-au intrebat.am spus ca nu simt nimic. El acum crede ca imi este indiferent.
Stiu ca ma place. simt! Ma priveste mereu. Ma ia in brate. se joaca in parul meu. cu mainile mele. imi vorbeste frumos. imi ia apararea mereu. in fata oricui.
ne vedem mereu.
Dar eu sunt timida.cum as putea sa-i spun ce simt?
Nu-mi place sa vorbesc cu el despre de astea pe mess. Deci as putea vorbi fata in fata. Dar cum? tremur toata.
Daca ati vedea cum se compora cu mine... cum ma ia si ma tine la el in brate. cum ii place sa ma enerveze.love struck... cum zambeste.

1 răspuns:
| kovacskriszti a răspuns:

Sau transmite prin altcineva de ex cea mai buna prietena a ta sau incearca sa te duci la el si sa stati un pic de povesti iar dupa aceea sa ii spui cat de mult il placi! Incearca daca poti sa fi numai tu cu el sau cu putine persoane si de incredere!