| 1q0p2w9o a întrebat:

DAU FUNDA! Prima data pe TPU. Am nevoie de ajutor cu o problema. Am 14 ani, 1.78 m inaltime si sunt destul de bine facut: am ceva muschi, abdomen. Fac inot la un bazin olimpic. Am un antrenor dar, uneori, acesta lipsteste. In locul lui, ca suplinitoare, vine o antrenoare mai "interesanta". Pe scurt, arata foarte bine: are undeva la 1.75 m inaltime, putin mai scunda decat mine, sani, fund, talie, ten, etc. Arata foarte bine si la fata. Ea e f prietenoasa adica, nu se sfieste din a ne lua in brate, a mai face cate o gluma mai interesanta, a flirta cu noi (asta la misto, ca sa radem, bineinteles; suntem la grupa de avansati, intre 14 si 16 ani). Pe scurt, arata foarte bine dar se si poarta incat sa ma faca sa ma gandesc la ea. Problema e ca aproape mereu cand merg la bazin si vine ea sa ne antreneze, mi se scoala. Si nu e doar asa, o mica urma pe slip. Sincer, cred ca m-a ajutat sportul in asta si, masurand-o de deasupra, in erectie, fara sa apas cu rigla, are intre 16 si 17 cm, in functie de intensitatea erectiei. Problema e ca se vede destul de mult, cum imi dau tricoul jos sau o vad pe ea cum se dezbraca, avand costumul de baie pe sub haine, mi se scoala si se vede rau asa ca, singurul lucru pe care pot sa il fac e sa intru in apa, pentru ca ea sa nu ma vada. Ma mai vad colegii pe sub apa, dar nu ma stresez. Nici nu pot sa ies la sarituri, ma dau ranit, ca sa nu vada cat de tare mi se scoala. Chiar e o situatie jenanta. Am incercat si sa ma masturbez inainte. Pur si simplu, nu reusesc. Parca penisul meu stie ca urmeaza sa o vad si trebuie sa se scoale asa ca nu vrea sa ejaculeze. Cum as putea face sa nu mi se mai scoale? Va rog dati solutii! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Atata timp cât tipa chiar te atrage, nu cred ca poti face ceva in privinta penisului tau, e normal sa intre in erectie. Totusi încearcă să nu te mai aprinzi la apariția ei, concentreaza-te la altceva...

| 1q0p2w9o explică (pentru Carinaaaaaaaaa):

Nu am cum. Am incercat nici sa nu ma uit la ea in timpul antrenamentului, sa dau laba inainte etc. Dar parca stiu ca e acolo, iar penisul meu pur si simplu nu vrea sa ehaculeze, parca stie ca urmeaza sa ma intalnesc cu ea si trebuie sa se scoale.

9 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Ii arati si eiwinking poate imi multumesti

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

In primul rand, lungimea tenisului tau nu era necesară. Am inteles, o ai mare happy

Încearcă in loc sa porti slip, sa iti iei o pereche de shorturi de baie. Pantaloni scurți adica, special pentru piscină. Daca mergi la magazin de haine sau undeva si intrebi stiu ei ce sa iti dea. Sunt mai largi și te poti ascunde. Problema e ca s-ar putea sa nu te lase cu ei la înot. Se înoată usor cu ei dar nu sunt de competiție. Nu stii insa pana nu încerci. Bafta! big grin

| 1q0p2w9o explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Stiu despre ce vorbesti. Am incercat treaba asta. Si, in general cand stiu ca umreaza sa vina ea, de-astia imi iau. Din slipul normal de antrenament (tip boxeri) chiar imi iese uneori penisul cand se scoala si nu risc asta. Dar si in short, tot se vede destul de rau.

| 1q0p2w9o explică:

Inca o chestie: maine am inot si antrenorul ne-a anuntat ca nu o sa vina, asa ca iar va veni suplinitoarea care, am uitat sa mentionez, are pana in 25 ani. Iar ma intalnesc cu ea, iar mi se scoala. Are cineva vreo solitie pana maine?

| Adriann92 a răspuns (pentru 1q0p2w9o):

Încearcă să te comporți ca și cum nu ai ști de problema asta. Cam asta aș încerca eu... Poate cine știe?!

| 1q0p2w9o explică (pentru Adriann92):

Pai cum as putea sa fac asta? Ma uit la ea, mi se scoala si stau langa ea? Stau asa pe langa ea? Si cand ma ia in brate ce fac? (Ne ia in brate cand ne vedem si cand i se pare ca zicem ceva "dragut")

| Adriann92 a răspuns (pentru 1q0p2w9o):

O iei în brațe să o simtă. Dacă nu-i place se trage repede de lângă tine, dar m-aș mira să nu-i placă laughing

| 1q0p2w9o explică:

Pana in 25 are. Adica intre 20 si 25.