| cristina66 a întrebat:

Dau funda, vreau parerea voastra. Ce simte pentru mine daca mi-a dat papucii si totusi ma cauta, ma suna, imi cumpara una alta, imi trimite sms-uri ca si cum am fi impreuna si totusi cand i-am zis de impacare nu vrea...mereu imi zice gurita mea, iubita, papus-o si din astea si simt ca are ceva pentru mine si totusi nu vr sa fim impreuna ca vezi doamne el avea niste mesaje in tel de la altele si eu m-am indoit de el si a zis ca daca nu e incredere nu are rost.Eu am luat din telefonul lui nr lu alea si le-am sunat, pe 2 fete. Una a zis ca nu il cunoaste si alta a zis ca se inteleg foarte bine doar, el a aflat ce am facut ca le-am sunat pe fetele alea dupa ce ne-am desp dar nu s-a luat de mine a zis ca din mom. ce n uare nimic cu ele nu se streseaza si adv e ca acum imi pare rau ca suntem doar amici dar el totusi vine sa ne vedem si se intere de mine si imi trimite mesaje ca ii dor de mine si ca ma pupa si imi zice iubita, in fine tot felul de vorbe dulci.Si intr-o seara i-am luat eu un suc pentru ca el mi-a tot luat o gramada de chestii ca mi-a zis la tel ca ar bea un suc si m-am dus sa il duc, el stand pe str cu mine si apoi cand am plecat mi-a tr sms ca imi multumeste si ca i-a fost greu sa nu ma atinga dar mai bine acum decat mai tarziu si cand eram langa el, eram si cu o prietena si el ba imi puna mana pa umar, ba ma imbratisa si ma tot privea intens, oare ce sa fac? de impacat vad ca nu vrea dar ce sa inteleg din comportamentul luii?

Răspuns Câştigător
| RBebelusha a răspuns:

Buna Cristina! Ma sincer din cate ai spus el se cam joca cu tinewinkingeu zic ca tine la tine dar e orgolios atat timp cat te suna isi petrece timpu cu tine ca la inceput inseamna ca te iubeste numai ca ii orgolios.Tu ar trebui sa stai de vorba cu el si sa ii explici ca ai avut un moment de gelozie pentru ca ti la el vorba aia "Daca nu esti gelos, inseamna ca nu iubesti" si sa mai lase de la el si orgoliu pentru ca nu te poti juca cu niste sentimente.Omul mai greseste si se mai poate indoi pentru ca suntem oameni greseala ii omeneasca! Daca intr-adevar te iubeste si tine la tine ar trebui sa va impacati si sa nu se mai joace cu tine pentru ca pur si simplu mai mult de dezorienteaza si crezi ca tu esti de vina sa se gandeasca pana nu va fi prea tarziu.Sincer si eu as fi curioasa daca as vedea in telefon la iubitul meu mesaje de la astele si las intreba ce si cumwinking. Sincer ar trebui sa ai mai mare incredere in tine si sa il intrebi ce are de gand sper ca ti-am fost de ajutorwinking astept mesaj mcu raspunsu.Te pup!

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Puteai totusi sa mai compresezi din toata povestea, ai oferit prea multe detalii neseminficative si leai si repetat. Deci, el ce vrea sa iti dea de inteles? Vrea sa iti castige increderea, vrea sa iti dai seama ca tine la tine si mai incolo dupa ce te va face sa fi moarta dupa el va accepta sa va inpacati. Daca tu tii la el el poti sa mai astepti oleaca, joaca si tu jocul lui si acusi veti fi impreuna. Daca nu spune-i direct in fata ca iai inteles jocul si iti ceri scuze pentru ca nu ai avut incredere in el si ca tot ce vrei e sa fi cu el.
Sper ca team ajuat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| razekery a răspuns:

Pai sunt mai multe variate. 1.incearca sa cucereasca o alta fata si daca nu i iese tu esti planul lui de rezerva ca sa nu ramana singur. 2.asteapta momentul potrivit sa va impacati. 3. vrea de la tine ce vor toti baietii de la fete.

| adasiatat a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... poate vrea dar nu vrea sa iti zica!