| Meuniqa a întrebat:

Dau fundita! ajutati-ma. Eu iubesc un baiat care la moment se intilneste cu cea mai buna prietena a mea. Cum credeti ar trebui sa-i spun despre sentimentele mele, sal intreb daca simte ceva pentru mine?

3 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mai intai afla daca e ceva serios intre ei... daca nu vorbeste cu el si spune-i ce simti si daca si lui ii place de tine. :*

| тecнιннιlα a răspuns:

Mai intai vb cu pr ta happy. Si clarifici lucrurile. In nici un caz nu te bagi peste, dar vz daca ii ceva serios intre ei. Si vb si cu el sa vz daca lui ii place de tine :*.

| Meuniqa explică:

Ea nul iubeste!