| anonim_4396 a întrebat:

! Dau fundita`! Imediat e ziua iubitului meu care face 22 de ani. Idei de cadouribatting eyelashes Ia sa va vad!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un cadou personalizat cu... VOI :) Eu am facut aici http://www.argintarie.ro/Foto-gravura-sp-19-sp.html A iesit marfa (acum poza pandantului meu o folosesc ei si in portofoliu si ma bucur pentru ca am colaborat excelent si rezultatul a iesit ireprosabil)

3 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Pai iti dau cateva exemple: O bratara frumoasa, un lantisor (argint sau aur, depinde ce ii place lui cu un pandantiv cu initiala numelui tau), o rama unde sa pui o poza cu voi doi facuta in ziua respectiva de ziua lui ca sa aiba ca amintire. Ai putea sa faci comanda de un tort unde sa ii scrii ceva frumos si sa sarbatoriti doar voi doi sau daca isi face petrecere na, atunci vezi tu.

Cauta sa cumperi ceva ca sa ii aduca aminte mereu de tine.
Distrati-va si o zi cat mai frumoasa sa aveti!

| Adyr0 a răspuns:

Un nr de striptease :X.

| ina88 a răspuns:

Cadoul cel mai potrivit cred ca tu il poti gasi deoarece tu il cunosti, noi nu, tu ii cunosti gusturile, hobby=urile si tot.