| VANDRA a întrebat:

Hey as vrea si eu niste idei de cadouri, ziua iubitului meu si nu am nici o idee

Răspuns Câştigător
| Sndnxnska a răspuns:

Hey! E un site lovebook si poti crea o carte cu amintirile voastre. O sa creeze doua personaje/avatare (tu si el), pe care le poti pune tu in diferite ipostaze. Anyway da search pe google. Asta costa in jur de 150-200 de lei cred, dar de valentine s day cred ca au reduceri. Alta idee de cadou mai ieftin ar fi o rama cu o poza cu voi, comanda i ceva de la chocolissimo daca e din Bucuresti, cumpara i o carte sugestiva, haine idk... eu zic sa fie totusi si ceva cute

2 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Ceva în legătură cu pasiunile lui.

| michaela98 a răspuns:

Un prezervativ
Chiloti tanga
O sampanie
Un ceas
O minge de fotbal

Chesti de baiat