| Razvan_6429 a întrebat:

Dc baieti intre picioare au ****?

Răspuns Câştigător
| Dennys1521 a răspuns:

1 pentru ca asa i-a facut d-zeu
2 ca sa aiba fetele ce suge

11 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pentru ca asa i-a lasat Dumnezeu. Ce intrebare prosteasca! rolling eyes

| unknow a răspuns:

Ca sa ai uh pe ce consuma oxigen intrebandlaughing,. j app mai dennys1521; nu toate fetele `sug`` sau se `fu*`` sa stiiwinking

| Narcis2007 a răspuns:

Poate nai vazut tu bine dar baietii intre picioare nu au stelute

| MasterOfDisaster a răspuns:

Da unde ai vrea sa o aiba? in loc de nas? in frunte?

| SEAL a răspuns:

Sa aiba si mama ta ocupatie

| SEXobeat a răspuns:

Asa le-a dat mama naturastraight face

| ruginiz a răspuns:

Nu toooooooooti

| AntoniaFollowill a răspuns:

Dennys1521 probabil si ca sa aiba ce sa iti intre tine in fund.

| AntoniaFollowill a răspuns:

Asta e o intrebare care nu isi are raspunsul pe TPU, ia o carte de anatomie sau citeste Biblia, depinde ce ti se pare mai plauzibil.

| KirosenTalent a răspuns:

Daca tu nai 7 ani da ce vrei sa avem *****? doamne am trait sa o aud si pe asta

| jUSt1Me1mYSeLf1anD1i a răspuns:

1.sa se mire razvan 2.sa avem noi fetele ce face cu iubitzii in pat 3.ca sa ai tu cu ce merge la toaleta 4.am trait s'o aud si p'asta da' ma mir cum de n'ai intrebat d c fetele au ***** ca iti dadeam eu un raspuns dala frumos>:p