| anonimatus a întrebat:

Dc ma tachineaza si se da la mine daca eu stiu ca iubeste alta fata?sad

Răspuns Câştigător
| zalisa a răspuns:

Poate nu e sigur dacă şi tu îl placi şi nu vrea să renunţe la cioara din mână pentru porumbelu' de pe gard.

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,poate ca te place,are o simpatie pentru tine, sau poate doar glumeste cu tine sa vada reactia ta, orice e posibil.Sunt si alte gesturi care il dau de gol nu doar tachinarile.Se poate ca el sa nu iubeasca asa mult acea fata, nu poti stii ce e in sufletul lui.Incearca si tu sa il descosi putin,sa bati anumite apropo-uri, sa ii zambesti, fa-i complimente si vezi reactia care o are.

Răspuns utilizator avertizat
| anonimatus explică:

Eu il plac muult! iar el e mai golanas asa dar ca mine se poarta mereu frumos:Xdoar tachinari in gluma gen mama ce blugi ai sau chestii din astea ca sa nu imi faca un compliment in fata :X