| a întrebat:

Dc persoana cu care ai fost impreuna te barfeste mereu pe la spate dar cand te intalnesti cu ea este totul ok? ajutati-ma va rog sunt disperatasad

Răspuns Câştigător
| croncH a răspuns:

Probabil daca uh l-ai lasat se simte rau, tradat, parasit si doreste '' razbunare''
dupa mine nu ar trebui sa asculti ce barfeste lumea.si nici ce zice elwinking Funda te rog

7 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Pentru ca e javra?
spui ca daca are ceva cu tine sa iti zica in fata. nu pe la spatewinking.

| cLeILa a răspuns:

Din cate stiu eu, daca cineva te vorbeste pe la spate, ala nu iti mai este prieten. Incearca sa nu-i mai bagi in seama. Tu sa-ti vezi de ale tale, incearca sa fii bun cu toata lumea, ajuta-i pe ceilalti,(astfel cei pe care ii ajuti, mereu vor pune o vorba buna pentru tine) si poate cu timpul vor inceta sa te mai barfeasca. Daca nu inceteaza cu obiceiurile astea prostesti, atunci integreaza-te in alt grup, fa-ti alti prieteni.sau un nou iubit si las-l pala e gelos.bafta si fundita?

| eduardinoedy a răspuns:

Pentru ca nu mai sunteti impreuna, iar persoana respectiva nu se gandeste prea mult si la tine si simte nevoie sa se razbune pentru ca nu prea are creieras

| yna16 a răspuns:

Daca te'ai despartit tu de el acum cauta razbunare si te vorbeste pe la spate.dar daca s-a despartit el de tine inseamna ca si'a batut joc de tine si acum isi bate in continuare barfindu'te dar tu nu baga in seama ce spune el.fa'te ca nu iti pasa.sau ce in ultimu caz barfeste'l si tu. sper ca te'am ajutat happy

| bogo93 a răspuns:

Poate te invidiaza.

| Petru_3275 a răspuns:

In locul tau nu as mai discuta deloc cu el(ea).

| RycyAlecsu a răspuns:

In primul rand asa e toata lumea in ziua de azi.happy,toti de barfes csi te tradeaza,poate mai intalnesti dar ffff rar,oameni la care sa ai incredere:*,invata sa te descurci singura si sa nu bagin in seama,tot ce se zice de tine, ca nu merita:*,,, parerea mea.o zi buna:*