| mcrenma a întrebat:

De 4 zile m-am pus cu un tip. El zice ca ma iubeste si se poarta frumos cu mine. Dar azi nu a dat nici-un semn de viata. Nu vreau sa il sun sau sa ii dau mesaje pe motiv ca poate il voi stresa. Mai demult un prieten imi spusase ca ar fi cam fustangiu si ca l-ar mira daca ar mai fii cu inca doua. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu te încrede prea mult în ce spun ceilalţi. Cercetează, vezi cum se comportă, încercă eventual să contactezi foste prietene, etc...happy
Eu ştiu o persoană de genul, şi e un Don Juan, deci nu te avânta direct în braţele lui, dar nici nu îl respinge complet înainte să afli mai multehappy

12 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cum poti sa crezi cand cineva iti spune ca te iubeste dupa 4 zile de relatie? Lasa-l in pace, nu te mai stresa din cauza lui.

| Anca a răspuns:

Pai azi nu s-a terminat... vrei sa te sune de 3 ori pe zi?

In 4 zile ce poti sa-i ceri mai mult? Asteapta sa vezi cum evolueaza relatia pe parcurs. Nu trage concluzii pripite si nu te mai lua dupa gura lumii.

| butt3rfly16 a răspuns:

Imi este greu sa cred ca el chiar te iubeste... dar hai sa ii gasim o scuza si sa zicem ca azi a vut prea multa treaba inkt i-a fost prea greu sa te sune si sa vada macar ce faci... dar daca asta se repeta si maine e clar ca nu tine la tine si ca totul a fost dar asa o chestie trecatoare.Succes!

| valy a răspuns:

Poate vorbeste sa nu adoarma.mai nu se stie. poate o fi avand si el niste probleme na.si daca il suni si il intrebi ce face sau ceva de genu asta nu inseamna ca streseziwinking.

| andreii2 a răspuns:

Poate a intervenit o problema. Daca nu te-a sunat deloc toata ziua, ar trebui sa il lasi.

| nekane a răspuns:

Cum adica "m-am pus cu un tip..."? Chiar crezi ca e atat de simplu sa iubesti? Nu contest faptul ca exista persoane care au trait o dragoste la prima vedere si s-au bucurat de ea pana la adanci batraneti.Eu stiu ca atunci cand iubesti, clipele fara cel iubit iti par veacuri, iar telefonul este singurul care te poate linisti cat de cat.In fine, poate inca nu am aflat eu cum sta treaba cu iubirea.

| ILikeToKnow a răspuns:

NU poti sa iubesti pe cineva dupa 4 zile...

| aberu a răspuns:

Toti barbatii sunt fustangii mai putin sau mai mult, cind sunt tineri. 4 zile sunt destule sa ii curga inima dupa tine. vei stii mai bine dupa ce ii vei da sa manince din "miere". he he he

| crizantema a răspuns:

La lovit iubirea in 4 zile?laughing...Serios acum gandeste-te si tu...laughing

| fsdfsd a răspuns:

Frate, dar poate a patit ceva, nu ai de unde sa stii, numai fi asa pune mana pe telefon si suna-l ca nu sti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Unde a dispărut așa de repede?
Ai deja o informație despre el, este fustagiu, de ce nu și verifici? Timpul trece și poți avea parte de o dezamăgire mai târziu dacă nu știi cu cine ai de a face cu adevărat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam usor si repede face declaratii de iubire. Cred ca obisnuieste sa faca asta...