| Regedesubmunte a întrebat:

De câte ori trebuie să faci sex cu soția ta după ce te căsătorești, adică de câte ori pe lună, în medie?

Răspuns Câştigător
| Live4Ride a răspuns:

Serios? ce varsta ai? nu exista asa ceva? nu trebuie sa iti impui un nr de partide! faci daca simti si daca este atractie! daca deja iti pui aceste intrebari si esti proaspat casatorit/a inseamna ca ai gresit partenerul happy eu sunt cu sotia mea de 8 ani si sunt saptamani cand facem zilnic si sunt saptamani cand o facem doar o data!

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

16.39

Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns:

Niciodată; ori faci pentru că simțiți amândoi nevoia, ori renunți.

| Emilian65 a răspuns:

De cate ori este placut pentru amandoi parteneri.

| aumih16 a răspuns:

Pai nu trebuie sa o faci fericita pe sotia ta! cum vrei altfel!

| Zabbyel a răspuns:

Saraca sotie... daca o f u t i, asa cum gandesti, e clara situatia... divorteaza omule, esti praf0s rolling on the floor)))

| NameInUse a răspuns:

Se fac calcule cu radicali, man

| Mynameiz a răspuns:

De cate ori simti nevoia

| Zullabar a răspuns:

Zici ca o viata ai lucrat la fabrica, trebuie sa iti faci norma, ii dai cand trebuie sa ii dai