| Bloody7777 a întrebat:

De cateva luni tot vorbesc cu o fata (e mai mica ca mine) si vreau sa stiu daca ma place mi-a zis sa fac poze cu ea, vorbim aproape toata ziua, glumim si zambim impreuna dar cand i-a zis o prietena sa puna la status ca ma iubeste a refuzat si mai suntem si ffrati pe fb oare ma place sau doar suntem prieteni buni ap si mereu zice ca nu-mi pasa de ea.etc.

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Parerea mea este ca ar trebui sa iti faci tupeu si sa o intrebi!
Poate nu si-a pus la status ca te iubeste pentru ca e un pic cam nasol, plus ca nu se pun la status chestiile astea, mai ales daca nu esti sigur de nimic!
Incearca si vb deschis cu ea si intreab-o daca nu vrea sa fiti impreuna, daca vrea vrea, daca nu, nu! asta este! macar nu te mai framanta un gand!
Bafta!

| lacrimanegru a răspuns:

Poate vrea sa fie mai mult curtata, asa sunt fetele. dar cu grija ca mai tarziu se plictisesc.bafta