| bombonika1799 a întrebat:

De cateva zile incerc sa-i fac un semn pe gat iubitului meu,dar nu reusesc,nu ii raman decat niste mici punctulete rosii,dar nu e semn cum ar trebuii sa iese.ce sa fac sa iese, cum sa-i fac? am exersat acasa pe mana si mie mi-a iesit, dar lui nu pot sa-i fac. oare de ce?

Răspuns Câştigător
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Nu înţeleg care e faza cu faptul că îi lasă un semn inofensiv pe gât prietenului. laughing. Atâta necaz pentru un semn lăsat pe gât, care dispare. şi de ce e considerată tipa "ieftină" dacă face acest lucru? Pentru mine e sincer lipsit de sens.

Vedeţi-vă de prietenii/prietenele voastre, şii după comentaţi de alţii. ^^. Mereu se grăbeşte lumea să comenteze despre ce fac ceilalţi.

Mă rog, cu privire la întrebarea ta nu ştiu ce să spun.
Şi eu îi lăsam uneori semne pe gâtul prietenului meu ( ce ieftină sunt, nu? ), şii erau destul de micuţe dar se vedeau. Nu trebuie nici să-i înroşeşti tot gâtul, aşa căă dacă chiar vrei să îi laşi un semn, suge mai tare. ^^.

Pa paa!

12 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Ești sadică?

| Baton a răspuns:

Fetele sau femeile ce fac asemenea chestii sunt considerate ieftine.in plus toti prietenii omului vor face misto de el..deci ii dai injoseala iar daca e barbat ce se respecta te va lasa.
Asa ca si chestie probabil nu e asa sensibil cum sunt altii.

| Pinocchio a răspuns:

De ce ai face asa ceva? chiar nu e frumos din partea ta. Probabil este imun la semnele tale.

| HDeNiSaR a răspuns:

Am trait sa citesc si asa ceva... o premiera.

| trixiiie a răspuns (pentru HDeNiSaR):

Exact. E mare grădina pământului, draga mea, e uriașă și uimitor de cuprinzătoare.
laughing

| HDeNiSaR a răspuns (pentru trixiiie):

Mi-am dat seama! rolling on the floor

| marinaa9 a răspuns:

Practic iei pielea de pe gat si incepi sa o sugi si asa raman semnele acelea, dar vezi ca nu multora le plac acele semne

| mihai69 a răspuns (pentru marinaa9):

Mai bine ar suge al'ceva... aia sigur o să-i placă!
===
„trebuii sa iese"
===
Ce să faci? să pui mâna pe carte, nici să vorbești românește nu ești în stare! Lasă suptul altora, care se pricep (măcar) la asta!

| marinaa9 a răspuns (pentru mihai69):

Unde dumnezeu am scris eu "trebuii sa iese"?

| mihai69 a răspuns (pentru marinaa9):

N-ai văzut liniuțele de despărțire? Partea aia de răspuns nu-ți era adresată ție, ci autoarei, @bombonika1799...
Scuze dacă ai priceput altfel.

| marinaa9 a răspuns (pentru mihai69):

Nu am fost prea atenta.Nu-i nimic.

| VisionsofaGod a răspuns:

Trebuie sa sugi pentru un minut pe zona aceea ca sa ramana semn. Cand faci asta se sparg capilarele de sub piele. Succes!