| Scarabeul a întrebat:

De ce apar boli la nivelul organelor genitale atunci cand faci sex cu o fatA?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pot apare si cand faci sex cu un baiat.Nu numai cu o fata.Sau mai multe.

| RAY a răspuns:

Sida se transmite in tot corpul dar se transmite prin sex sau secretia vaginala inteligent virus
altele boli au legatura cu igiena daca nu te speli sunt uni purici care isi fac loc acolo jos mai rau ca aia transmit boli si te manca te numa, sau boli care apar acolo jos deseori contact cu o persoana nespalata sau care sufera de vreo boala daca te speli cu sapun eviti multe boli dar zilnic nu lunar intelegeti

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru că sunt infecţii/boli cu transmitere sexuală ( BTS )!

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

...pentru ca bolile venerice si nu numai, se transmit prin sex.

| JustRoxanne a răspuns:

Daca te protejezi nu ar trebui sa apara boli.winking

| meseriasul88 a răspuns:

Salut! pentru ca bolile venerice se transmit prin sex dar mai este o varianta poate sa fie si sanatoasa fata dar daca ea nu se spala des la puta si asa poti sa iei boli deci ea trebuie sa fie curata la fel si el dar mai in special ea trebuie sa fie ca de la ea ei boala na sper ca asta-i raspunsul astep funda daca consideri ca este bun

| Babydin4you a răspuns:

Pentru ca prin transmisiune sexuala se iau bolile venerice si nu numai, de aceea trebuie sa te protejezi, iar cel mai bine este cu un prezervativwinking