| Bibiiubesteciocolata a întrebat:

De ce atunci cand sunt refuzati baietii spun ca au glumit, ca a fost o gluma?sadfundita pentru cel mai bun rasphappy

Răspuns Câştigător
| forte a răspuns:

Pentru ca le. a fost ranita demnitatea, mandria...
asa fac mai toti, mai putin atunci cand se maturizeaza, macar putin.winking
asa sunt toti, mai ales daca sunt adolescenti (sau mai rau, nici macar un 13-14 ani n.au acolo!)
o fac probabil preventiv... in caz ca fata care l. a refuzat sa nu poata povesti, e ca si cum tot ea s.ar face de ras ca, chiar l. a crezut, daca intelegi.
asa sunt ei:*

10 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Deoarece sunt făcuţi să se simtă penibil/Ei îşi mărturisesc sentimentele în faţa unei fete/Şi tot ce văd este o reacţie negativă/Dar acest lucru se poate întâmpla şi la fete/Dacă băiatul spune că a glumit, înseamnă că şi-a pierdut tot interesul/Şi nu mai doreşte să se implice

| razvan1305 a răspuns:

Pe romaneste.Ca sa nu se faca de rahat

Răspuns utilizator avertizat
| alina_7878 a răspuns:

Ii ajuta sa treaca mai usor peste refuz...
se simt jenati iar raspunsul asta ii ajuta sa nu arate cum se simt cu adevarat

| AikkoxD a răspuns:

Ca sa nu pice de fraieri.

| madalyna a răspuns:

Ca sa nu se faca de rasrolling on the floor ca au fost refuzati

| Brigi_5231 a răspuns:

Pentru ca daca isi dezvaluie sentimentele pe fata... vor crede ca iti bati joc de ei.
De'aia e bine sa va recunoasteti sentimentele unul fata de celalalt...
Fundita?

| readysetnein a răspuns:

Deaorecee daca ii refuzi ca sa nu se simta prost in fata prietenilor sau rusinat iti spune ca a fost o gluma dar sa vezi ca daca intreaba o alata fata si i accepta provocarea sa vezi ca nu mai spune ca a fost o glumaa!

| Gr a răspuns:

Pt ca nu vor sa se faca de ras in fata noastra!

| dragos_1189 a răspuns:

Se tem sa nu se faca de ras. Sau ca radeti de ei!happy

Funda?:s