| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii sint atit de indiferenti. fata de sentimentele fetelor?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Poate ca pur si simplu nu le place fata respectiva. Dragoste cu sila nu se poate.Indiferent daca esti baiat sau fatahappy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

De ce fetele considera ca a te uita la telenovele e un sentiment? Sau ca vor nustiuce cercei? De ce fetele sunt indiferente la dorintele baietilor?

| nicol20 a răspuns:

Sunt specimene pe cale de disparitie

| ÅñdRa a răspuns:

Pentru ca nu le pasa de fetesad... ei cred ca fetele sunt doar un obiect de care sa se foloseascasad

| georgiana a răspuns:

Pentru ca nu ai gasit baiatul potrivit.

| Antonimu a răspuns:

Sau fetele mai NESTIMTITE ca baietii happy

| Babushka a răspuns:

Nu toti sunt asa, dar in general baietii sunt mai insensibili decat fetele.

| cîrne a răspuns:

Doamne, doamne ce ne mai victimizam...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai gasit baiatul potrivit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baietii ajung sa iubeasca mai greu, dar o data ce iubeste. nu te mai lasa. Daca nu te iubeste, inseamna ca nu esti suficient de buna pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca nu sunt indiferenti, poate ca nu vor sa isi arate sentimentele fata de ea si fata de cei din jur.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baietii sunt indiferenti pentru ca vad ca fetele ofera totul, si niciodata nu ii face sa creada ca sunt pe punctul de a le pierde