| RAY a întrebat:

Va plac barbatii indiferenti, reci, aroganti care nu isi arata sentimentele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aiurea ca avem toți acces la internet. Daca ai mai citi si tu ceva probabil n-ai mai folosi termeni fără sa-i înțelegi.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

User nu fa spam la intrebarea mea si raspunde

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Reao,mai plangi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu mai am lacrimi sad

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Manca niste sare ca organismul sa poata produce lacrimi si bea apa

11 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu.
Poate cand eram mai copil imi placeau doar pentru simplu fapt ca erau o provocare, ca voiam sa ii fac sa isi recunoasca sentimentele si sa nu mai fie asa inganfati.Dar acum cand nu mai am timp de joaca nu mi-as lua niciodata un infumurat ce isi da aere in loc sa ma iubeasca.

| Hammurabi a răspuns:

Întrebarea ta conține în ea o afirmație nereală.
"Fetele vor psihopați lângă ele"
De unde ai scos asta?

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Pai psihopat inseamna fara sentimente, empatie, de acord?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Nup. Mai vezi odată definiția medicală. E o patologie. E mult mai grav.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

De acord, hai sa spunem o parte din cea de inseamna patalogia respectiva, acest badboy ce insusiri are?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt psihopați.
Sunt doar teribiliști, infantili, nedezvoltați psihic, cu un nivel de informație extrem de redus, prinși în cultul "avere/valoare/dușmani", etc.
Fetele, la modul general, nu sunt atrase de ei.
Sunt atrase doar cele care fac parte din aceeași "cultură" cu ei.
Acelea pe care le știi tu și le zici că toate sunt cur-ve și profitoare.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Nu stiu daca tu accepti evolutia,dar daca vorbim de evolutia stramosilor nostri,intre un mascul sensibil, emotional, feminim vs unul rece, feroce, masculin care crezi ca se reproducea mai des?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

În epoca primitivă?
Sau acum?
laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Cand eram vanatori si culegatori, acum 1 milion de ani

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Nu cred ca alegerile oamenilor diferă fata de atunci, omul nu a mai evoluat de ceva vreme, tehnologia evoluează

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Logic, cei care le dădeau cu bâta în cap și le cărau în peșteră și le violau. laughing
Care e relevanța întrebării?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Cred că glumești cu asta.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Nu a existat niciodata asa ceva, in fapt la nici o specie de mamifere nu se intampla asa ceva, mereu exista o structura sociala, raspunde tu ce fel de camarad ti ai alege daca ai merge la vanatoare?

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Nu glumesc, supravetuirea, reproducerea a contat mereu si va conta mereu

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am avut o relatie cu o persoana psihopata. Nu poti sa-ti dai seama daca sunt asa de la inceput, sunt mitomani, sunt in stare sa zica si sa faca orice ca sa te manipuleze in asa fel incat sa crezi ca tu personajul negativ si ei niste biete victime.

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Sunt multi de astia peste tot

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Stiu.

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Si noi avem una

| Lioana a răspuns:

Nu. Acest gen de barbati sunt opusul a ceea ce mi-ar place mie.

| RAY explică (pentru Lioana):

Isi plac barbati?

| Lioana a răspuns (pentru RAY):

Nu toti. Sunt chiar foarte putini cei care imi plac.

| RAY explică (pentru Lioana):

Sunt in lista si eu

| Justme1997 a răspuns:

Nimeni nu vrea psihopați. Unele is doar prea proste ca sa isi dea seama ca barbatul e psihopat

| RAY explică (pentru Justme1997):

Dar ce fel de barbat isi doresti? cum sa fie mai romantic? mai rece?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man cine se aseamana se adunã.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Si eu am fost indiferent si rece (pe buna dreptate pentru ca eram un ratat) si nu m-a placut nimeni. Nu cred ca doar asta conteaza.

| RAY explică (pentru Subsemnatul123):

Ai fost antisocial man, omul fiind o fiinta sociala ai fost respins din grup, de asta e important sa citesti o carte de biologie /natura umana

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru RAY):

Exact acelasi lucru mi l-a spus si o profesoara, ca de ce sunt antisocial. Am fost de vreme ce eram un ratat, imi doream sa scap mai repede de liceu si de colegi si acum chiar imi pare bine ca nu mai tin legatura aproape cu niciunul din ei. N-as zice ca am fost respins, ci ca eu singur m-am izolat iar ceilalti s-au comportat ca atare si m-au evitat.

| RAY explică (pentru Subsemnatul123):

Sa stii ca si socializarea asta virtuala te face antisocial,nu e socializare, nu asa a evoluat omul, numai e acel contact vizual, vocea, zici ca suntem roboti, care scriem, zero interactiune umana

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru RAY):

Pai de obicei oamenii care socializeaza mult pe retelele de socializare au si o viata sociala pentru ca ei interactioneaza si fizic cu persoanele respective. Intr-adevar aici nu-i socializare ca pe Facebook pentru ca nimeni nu-si face cont aici ca sa-si faca prieteni reali.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Antisocial? Poate vrei sa zici asocial

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Hmm da ai dreptate, asocial este corect in situatia de fata.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Exact

| deadhoe a răspuns:

Eu da, fara sa vreau sunt atrasa de ei. Asta imi da un impuls sa stau dupa ei. Fac parte din majoritatea fetelor.

| RAY explică (pentru deadhoe):

Da fetele au spus ca vor un baiat care e sensibil, plangacios, lapte praf

| deadhoe a răspuns (pentru RAY):

Nu toate vor unul asa.
Iar eu ma refeream la faptul ca atunci cand un baiat este indiferent, ma ignora, lucrul asta ma face sa vreau sa-l obtin. Crush-ul meu are atribute din cele doua categorii, reci si sensibili. Ce-i drept aspectul fizic, vocea si felul de a vorbi m-au atras la el in primul rand.

| comyne a răspuns:

Nu

| TsunadeSama a răspuns:

Reci? Indiferenti? Doamne fereste, aberatii.