| Anonymous999 a întrebat:

De ce baietii trag fetele de par in timpul sexului? E chiar necesar gestul asta?

Răspuns Câştigător
| Rxoxo a răspuns:

Nu este neaparat necesar, depinde cum vezi tu sexul dar daca inca nu ai facut nu intelegi prea multe happy pe unii ii excita pe altii ii fac sa se gandeasca la altceva si asa rezista mai mult in timpul sexului. Inainte sa iti raspund mi-am trezit prietenul si l-am intrebat razand de ce ma prinde de par uneori raspunsul a fost sincer " ma excita, stiu ca iti place sa fii dominata si cand te trag de par incep sa uit ce sex si sa ma gandesc la ce simti tu si asa reusesc sa rezist mai mult " cred ca raspunsul a fost bun si cat se poate de sincer pentru ora 3:30 laughing P.S Nici nu o sa iti dai seama cand vei fii trasa de par pentru ca vei fii mult prea excitata sa mai realizesti, vei simti doar o placere intensa! :* pupiciii

28 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Fiecare baiat se manifesta in felul lui... oricum multi nu cred ca isi trag partenera de par

| AlexanderAdrian a răspuns:

E o practica sexuala care excita unele persoane carora le place sa domine, respectiv sa fie dominate. La fel cum datul palmelor la fund tine de fetishul durerii, unora le place ca sexul sa fie mai dureros, fie in limite suportabile fie putin mai mult in cazul practicilor bdsm.

Baiatul nu trebuie sa traga pur si simplu fata de par fara sa-i aplice mai intai un sarut pe spate, sa o traga mai intai usor de par in asa fel incat capul dat pe spate sa-i permita s-o sarute pe gat, pe ureche si chiar pe buze si daca fata se lasa in voia partenerului trasul de par poate continua cu o intensitate putin mai mare. Nici pe departe nu inseamna c-o sa te traga atat de tare cat sa-l smulga sau sa te doara ci doar atat cat capul tau sa fie tras inapoi. E sexy. Repet, pentru cei care sunt mai kinky.

| Anonymous999 explică (pentru AlexanderAdrian):

Pe mine nu ma trage nimeni.
Suna mai bine cuvantul pervers decat kinky.Toti suntem perversi dar nu recunoaste nimeni.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

laughing, iti dai seama ca sunt alegerile voastre. dobicei alegerile personale ne baga in pamant, nu altele.

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Daca mai ajungem intregi pana in mormantlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

Daca iti iei un motor cum vroiai cu siguranta ajunti pe bucatele ca frankensteinlaughing

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Da ducati 900laughing
Ma lipeste prietenul meu la loc cu picaturalaughing
Picatura ce lipeste nimic nimic n-o dezlipesterolling on the floor

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Anonymous999):

Pai kinky inseamna pervers. Desigur intr-un sens bun. Exista doua sensuri pentru cuvantul asta. Pai toti toti numai tu nu, din cate observ tongue Nu sunt chiar toti.

| Anonymous999 explică (pentru AlexanderAdrian):

Nu exista ceva pervers in sensul bun.pervers e pervers, toti suntem perversi.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Anonymous999):

Mai informeaza-te. Sunt multi termeni care au o groaza de nuante.

| Anonymous999 explică (pentru AlexanderAdrian):

Pentru mine ramane " o nuanta" cum zici tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Jardelin a răspuns:

Esti dus rau! Asa e cind te uiti la filme porno! Ti se pare ca aia e viata reala!

| Mussette a răspuns:

Nu crd ca e necesar. Cred ca o fac din placere. Ia gandeste-te cate fete isi infig degetele in spatele baiatului. Si asta e necesar. E un gest facut intr-un moment de excitare.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Doua explicatii, aproape de orgasm orice durere nu foarte mare este amplificata si transformata de catre creier in placere; de asta cateodata baietii dau palme la fund fetelor in timpul sexului spre exemplu; si a doua e de posesie, involuntar transmiti ca masculul e mai puternic si ca femela trebuie sa se supuna lui.

| Anonymous999 explică (pentru Sfatosul2012):

Da sa se supuna ellaughing daca ma trage de cap ii dau o palma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

Nu crezi ca vorbesti inainte? de unde nu stii ca tragandu-te de par te va excita? nici macar nu ai facut sex..sau esti ca restul "" oralul e scarbos si pentru fraieri" dar nici macar nu ai incercat. intelegi prostia multora aici?
inainte incearca si dupa zi ce si cum.

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi place sa fiu trasa de par sau sa ma plezneasca, nu-mi place in general, daca o sa-mi faca asta in timpul sexului risca multe.
Imi place sa fiu dominata dar o sa fiu dominata prin simplul fapt ca fac sex nu este nevoie de gestul asta.happy

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Si sex oral si anal nu o sa facem si asta e comun acord la noi. E viata noastra, alegerile noastre.happy

| Calin_Claudiu_1987 a răspuns (pentru Anonymous999):

Lasa aceste subiecte pentru cand vei mai creste umpicut...mai ai timp sa le inveti, unde te grabesti? Invatra sa fi fericita si altele pana la etapa asta

| NoRegretsxx a răspuns:

Da! happy ( cand vorbim de un anumit tip de sex desigur)

| Phini a răspuns:

Narcis2007, raspunde cel mai bine. as mai completa cu cateva chestii.

Unii cred ca detin controlul sau ca sunt mai dominanti daca fac asta...
Altii din cauza excitarii. nu mai sunt constienti de ce fac, si nu realizeaza ca isi cam trage iubita de par.
Altii, prefera sa traga ceva laughing sa te ghideze in timpul actului fara sa iti mai spuna... sau nu te mai tine de maini, si te apuca de par, i se pare mai usor big grin
Dar fiecare om in felul lui. eu ti-am dat cateva exemple, succes!

| ElenaRomann a răspuns:

Ca sa fie umilinta completa.

| MauvaisRose a răspuns:

Tie de ce iti place sa-ti infigi unghiile in spatele sau fesele sale sau de ce iti place sa-l strangi tare de piele in timpul sexului?

| Sfatosul2012 a răspuns (pentru MauvaisRose):

That's right, girl! say it loud!winking

| Anonymous999 explică (pentru MauvaisRose):

Inca nu stiu daca imi place nu mi-am inceput viata sexuala.
Probabil l-as zgaria de durere sau placere.

| Anonymous999 explică (pentru Sfatosul2012):

Ce sa spun?laughing

| MEduard a răspuns:

Ai gânduri şi gânduri când eşti excitat. Mai ales când săruți, mai multe fete sărută cu ochii deschişi. Când băiatul le ia de păr, închid ochii automat. laughing)
Nu e necesar, fata fiind foarte excitată geme mai tare. Din simplă plăcere.